Wolfteam | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Türkiye’de Joygame tarafından yayımlanan WolfTeam kurt adamlar ve insanların mücadelesini konu alan aksiyon içerikli MMOFPS oyunudur. Türkiye’den ve tüm dünyadan 19 milyonun üzerinde kayıtlı kullanıcıya sahip olan WolfTeam Türkçe dil desteğiyle 2009 yılından bu yana ücretsiz (free2play) olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Harita ve karakter gibi bir çok içeriği yerelleştirilmiş olan oyunda Yiğit Demir, Yavuz Sultan Selim gibi karakterler ile Topkapı Sarayı ve Taksim gibi popüler mekanlarda gerçek oyuncularla adrenalin dolu savaşlara katılabilirsiniz. WolfTeam Ateş ve Barut’daki zengin silah ve harita seçeneğinin yanı sıra farklı oyun modları sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Kurt akını, işgal, keskin nişancı, yıkım ve uyku modu gibi farklı kurgulara sahip 10’un üzerinde mod seçeneği sunan oyun, gelişmiş rütbe sistemi ve geliştirilebilir mühimmat seçenekleriyle karakter özelleştirme imkanı da sunuyor.

Kendine özgü silahları, çeşitli özelliklerde kurt adam ve asker seçeneği, zengin oyun modları, farklı büyüklükteki haritaları ve PvP’nin yanı sıra PvE boss savaşlarıyla Wolfteam diğer FPS oyunlarına göre bir adım öne çıkıyor.

Wolfteam Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 2000
İşlemci: Pentium 1.4 Ghz
RAM: 1 GB
Grafik Kartı: Geforce 5700
HDD: 1 GB
DirectX Versiyonu: Direct X 9.0c
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium4 2.2Ghz
RAM: 1 GB
Grafik Kartı: Geforce 6800
HDD: 1 GB
DirectX Versiyonu: Direct X 9.0c
Wolfteam Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

2.814 yorum yapıldı