Wolfteam | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Türkiye’de Joygame tarafından yayımlanan WolfTeam kurt adamlar ve insanların mücadelesini konu alan aksiyon içerikli MMOFPS oyunudur. Türkçe dil desteğiyle 2009 yılından bu yana hizmet veren WolfTeam geçen yıllara rağmen popülerliğini koruyan nadir oyunlar arasında yer alıyor.

Harita ve karakter gibi bir çok içeriği yerelleştirilmiş olan oyunda tüm dünyanın yakından tanıdığı Göbeklitepe haritasının yanı sıra Azap & Ezel ile Yiğit Demir gibi Türk karakterler de yer almakta. 60 milyonu aşan oyuncu sayısıyla Türkiye’nin en çok oynanan FPS oyunu olma özelliğini taşıyan Wolfteam‘de toplam 73 rütbenin yer aldığı detaylı bir rütbe sistemi bulunmakta.

Kurt akını modu, işgal modu, ölüm oyunu modu, kurt avı modu, uyku modu ve yıkım modu gibi 6 farklı oyun kurgusuna sahip 20’nin üzerinde mod seçeneği sunan Wolfteam, geliştirilebilir mühimmat özellikleriyle de detaylı karakter özelleştirme imkanı da vermekte.

2019 yılı itibariyle 9 jenerasyona ait toplam 266 farklı karakter seçeneği sunan Wolfteam sürekli yenilenen içeriği ve e-spor turnuvalarıyla da Türkiye’deki gözde FPS oyunları arasındaki yerini korumaya devam ediyor.

Wolfteam Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 2000
İşlemci: Pentium 1.4 Ghz
RAM: 1 GB
Grafik Kartı: Geforce 5700
HDD: 1 GB
DirectX Versiyonu: Direct X 9.0c
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium4 2.2Ghz
RAM: 1 GB
Grafik Kartı: Geforce 6800
HDD: 1 GB
DirectX Versiyonu: Direct X 9.0c
Wolfteam Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

2.821 yorum yapıldı
Yorum Yaz!