Wolfteam Kurtları İçin Strateji Zamanı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Wolfteam Kurtları İçin Strateji Zamanı! Poster
Wolfteam Kurtları İçin Strateji Zamanı! Poster

Netmarble tarafından yayımlanan Türkçe MMOFPS oyunu Wolfteam yeni güncelleme ile artık daha eğlenceli! Hayalet özelliğine sahip iki yeni karakter: Tetra ve Rin, ilk 3 klana özel amblemli silahlar, EM4A1 Kasası ve Bıçak Kasası, 2 yeni harita ve daha fazlası yeni güncelleme ile Wolfteam'de.
Faaliyet Tarihi:
20.12.2016

Netmarble Games (“Netmarble”), Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam için yayınladığı yeni güncelleme ile mevcut oyuncuları heyecanlandıracak, yeni oyunculara da gerçek bir FPS deneyimi yaşatacak zengin bir içerik sunuyor. 20 milyonu aşan oyuncuya sahip Wolfteam, oyuna eklenen karakterler, silahlar, haritalar ve pek çok yeni içerikle macera ve aksiyonun dozunu iyice yükselterek benzersiz bir oyun keyfi vaat ediyor.

Yeni Karakterler Tetra ve Rin

Yeni güncellemeyle ekibe katılan yeni oyun karakterleri Tetra ve Rin, kurt formunda iken gizlenme özelliğine sahip iki yeni “hayalet” karakter. Klanlara özel silahlar da yeni yamanın sürprizleri arasında. Wolteam Türkiye’nin 2 milyona ulaşan klanı arasından ilk 3’e giren klanın isimlerine özel silahlar oyuna eklendi. Bunlar sırasıyla: EM4A1 KatreiMatem, EM4A1 JOYYaMYaMLaR, EM4A1 JustApplica. Bu silahların üzerinde klanların amblemleri de bulunuyor.

2 Yeni Kasa ve Kurt Parası Dükkanına 3 Paket

Wolfteam‘in yeni güncellemesinde öne çıkan bir özellik ise, içinden garanti olarak EM4A1 silahının tüm serilerinin çıktığı EM4A1 Kasası. Ayrıca eklenen Bıçak Kasasında ise gücü artırılmış Mızrak Pro, Ejder Baltası Pro ve Kızılderili Baltası Pro yer almakta.

Kurt Parası dükkanına eklenen 3 yeni paketin ise oyun keyfini artıracağı kesin. Multicam Paketi’nin içinde Ek yüzde 60 Gelişim Puanı, AKEIS-74U AW MC, CX4-Storm MC, EM-1014 MC silahları bulunuyor. Yaz Paketi’nde, Ek yüzde 60 Gelişim Puanı, EM-4 Yaz, RMK4 Yaz, AT-3G Yaz silahları; Kurt Akını Paketinde ise, Ek yüzde 60 Gelişim Puanı, EM-32 Kurt Akını, CRISS Kurt Akını, EM-134 Kurt Akını silahları yer alıyor.

Yeni Haritalar ve Yeni Mod

Wolfteam‘e eklenen 2 yeni haritadan ilki Paien Laboratuarı ADV. Bu yeni haritada önceki Paien Laboratuarı haritasından farklı olarak kapıları kapatmak mümkün. Ayrıca bu haritada kırmızı ve mavi bomba özellikleri çalışmıyor. Yenilenen Tahliye Haritası da Kurt Akını moduna getirildi ve toplam 5,10,15 akından oluşuyor.

Kurt Akını Sonsuz adlı yeni modda ise tamamlama süresi yok. Yani oyuncular tamamlayabildikleri kadar çok dalga tamamlayabilecek ve karakter ölene kadar oyun devam edecek. Ayrıca bu moda özel Kayboluş Haritası da oyuna eklenen içerikler arasında.

Yeni Wolfteam güncellemesi ilgili ayrıntılı bilgi için Forum sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.138


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!