Star Wars’ın Filmi Çıktı, Sıra Oyununda! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Star Wars'ın Filmi Çıktı, Sıra Oyununda! Poster
Star Wars'ın Filmi Çıktı, Sıra Oyununda! Poster

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren efsane bilim-kurgu serisi Star Wars'ın son bölümü büyük ilgi gördü. Bir süre önce IOS ve Android platformları için duyurulan ve ön kayıtları açılan serinin mobil oyunu Star Wars: Force Arena çok yakında oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor.
Faaliyet Tarihi:
28.12.2016

Çok uzun zaman önce, uzak bir galaksideki maceraları ve karakterleriyle gönlümüzün tahtına oturan Star Wars film serisinin 2015 yılındaki The Force Awakens bölümü, Han Solo’nun geri dönmesi dışında fanatikleri çok da mutlu etmemişti doğrusu. Hayal kırıklıklarını onarmak için harekete geçen Lucasfilm Ltd., Rouge One ile hayranların beklentileri yükseltti. Türkiye’de pek az uygulamasını gördüğümüz şekilde Rogue One: A Star Wars Story 14 Aralık Çarşamba 2016 tarihinde gösterime girdi.

Star Wars Evreni Genişliyor

Bildiğimiz Star Wars efsanesinde yan bir öyküyü konu alan Rogue One: A Star Wars Story, Bölüm 4’ün hemen öncesine gidip Ölüm Yıldızı’nın planlarının nasıl çalındığını anlatıyor. Bu filmi diğer Star Wars filmlerinden ayıran özelliği, Darth Vader-Luke Skywalker çatışmasının ötesinde de Star Wars evreninde kilit olayların ve karakterlerin olabileceğini göstermesi.

Film, Star Wars evreninin görselliğini ve heyecanını perdeye taşırken, Jyn Erso, Binbaşı Cassian Andor ve K-2S0 gibi yepyeni karakterleri bizimle tanıştırıyor. Bu arada bazı tanıdık simalar da bu filmde kendilerini gösteriyor. Ama bunların kimler olduğunu söylemeyelim.

Star Wars hikayesinde önemli bir boşluğu dolduran film, görsel efektleri, birbirinden ilginç karakterleri ve bitmeyen aksiyonuyla The Force Awakens’tan sonra efsanenin hayranlarının içine bir nebze su serpecek gibi görünüyor.

Türkiye’de 10 günde 344 bin 289 seyirci yakalayan filmin kendisi kadar ilgi gören yan ürünlerinden söz etmeden de geçmeyelim. Star Wars markalı hediyelik eşyalar, giysiler, bardaklar bir yana, Star Wars evrenine bizi en çok yaklaştıran ve karakterlerin yerine geçmemizi sağlayan Star Wars: Force Arena’yı özellikle belirtmek gerek. Bu oyunda Netmarble ve Lucasfilm Ltd. güçlerini birleştirerek, yepyeni bir mobil Star Wars tecrübesi sunuyor. Gerçek zamanlı PvP formatındaki oyun için tüm dünyada ön kayıtlar açıldı. Ücretsiz oynanan gerçek zamanlı bir PvP olan oyun, mobil platformlarda oynanıyor ve oyun içinde 65’ten fazla ikonik karakter, araç ve birim yer buluyor.

Birliğinle Birlikte Savaşa Başla

Star Wars evreninde geçen Star Wars: Force Arena, oyunculara Asiler ve İmparatorluk arasında bir seçim sunarak, gerçek zamanlı olarak birbiriyle savaşacak bir birliğe komuta etme şansı veriyor. Oyuncular, her savaştan sonra elde edilen ve birliği güçlendirmek için geliştirecekleri karakter kartlarını kullanarak, farklı yetenek ve saldırı özelliklerine sahip karakterleri toplayıp bunlarla birliklerini oluşturuyor.

Oyuncular, arenada düşmanlarını yenilgiye uğrattıkça sıralamada daha yukarılara yerleşerek, hediyeler, özel karakterler ve bonus eşyalar kazanabiliyor. Oyuncular, savaş gücünü arttıran Han Solo ve Chewbacca gibi efsanevi ikilileri bir araya getirerek kendilerine özel karakter desteleri oluşturup strateji ve yeteneklerini sınayabiliyor. Unutmayın ki bu ikilinin sağladığı avantajı etkin bir şekilde kullanmak, galibiyet ve yenilgi arasındaki fark anlamına gelebilir.
Luke Skywalker savaşta senin takımında

Star Wars: Force Arena‘da oyuncular tamamen kendilerine özgü birlikler yaratma imkanına sahip. Luke Skywalker, Prenses Leia, Darth Vader, Ezra Bridger ve benzeri favori ikonik karakterlerinizle savaşa katılarak film karakterleriyle hareket etmenin keyfine ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Zamanını Kaçırmayın

Dünyaca popüler Star Wars evrenini temel alan gerçek zamanlı mobil bir PvP oyunu olan Star Wars: Force Arena daha online olmadan büyük ilgi gördü ve oyuncu ön kayıtlarında önemli bir aşama geçildi. Star Wars’ın dünyanın dört bir yanındaki hayranlarına sunduğu heyecanın aynısını mobil ortamda yaşamak ve oyun online olur olmaz rahatça oynamak için ön kayıt yaptırmayı unutmayın.

Ön kayıt yaptıranlara hediye var

Oyunun ön kayıtlarına destek amacıyla, kayıt yaptıran tüm oyunculara, oyun içerisinde ürün satın almak ve karakterlerini güçlendirmek için kullanabilecekleri kristaller hediye edilecek. Ön kayıt yaptıran oyuncu sayısı arttıkça, oyunun resmi açılışından itibaren iki haftalık bir süre içerisinde oyunculara verilecek kristallerin sayısı da artacak. Ön kayıt yaptıran oyuncu sayısı 10 binden fazla olursa 250 Kristal, 100 binden fazla olursa 700 Kristal ve 1 milyondan fazla olursa 1.400 Kristal ödül olarak dağıtılacak. Ön kayıtlar oyunun resmi web sitesinden yapılıyor. (www.starwarsforcearena.com).

Star Wars: Force Arena piyasaya çıktığında tüm dünyada App Store ve Google Play üzerinden indirme imkanı olacak. Oyunla ilgili daha fazla bilgi için starwarsforcearena.com resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.072


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!