Efsane Silahlar Wolfteam’de! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Efsane Silahlar Wolfteam'de! Poster
Efsane Silahlar Wolfteam'de! Poster

Sevilen MMOFPS oyunu Wolfteam yeni güncelleme ile tarihindeki en güçlü silahlara kavuştu! UZAS-12 Efsane ve EM4A1 Efsane adındaki bu yeni silahlardan UZAS kurt modu, EM4A1 ise insan modu için kullanıma sunuluyor. Tek atışta öldürme gücüne sahip olan yeni silahlar hakkındaki detaylı bilgiyi haber içeriğinde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
21.10.2016

Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam‘de, yeni yama ile birlikte Efsane Silahlar oyuncuların beğenisine sunuluyor.

30 milyonu aşan kullanıcı sayısıyla Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu olan Wolfteam, geçmiş oyunlara nazaran en güçlü silahları bünyesinde barındıran Efsane Silahlar’ı Wolfteam severlerle buluşturuyor.

Wolfteam, oyuna yeni eklenen Efsane Silahlar serisinde kurt modunda oynamayı tercih eden oyuncuları için UZAS-12 Efsane silahı, insan modunda oynamayı tercih edenler için ise EM4A1 Efsane silahı kullanıma sunuyor.

Efsane Silahlar’ı 5.000.000 kurt parası karşılığında elde eden Wolfteam oyuncuları, tek atışta rakibini savunmasız bırakabiliyor.

MMOFPS oyuncularının vazgeçilmez oyunu Wolfteam, şu ana kadarki en gelişmiş silahlar olan Efsane Silahlar ile maceranın dozunu yükseltmeye devam ediyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.160


Yorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!