Yulgang 2 | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Yulgang 2 Poster
Yulgang 2 Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
18+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 776

Önemli Uyarı
Plus1Games, Yulgang 2 oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Plus1Games oyunları.

Kore merkezli oyun stüdyosu KRGSoft tarafından geliştirilen 3D MMORPG oyunu Yulgang 2 yeni yayımcısı Plus1Games tarafından oyun severlerin hizmetine sunuluyor. 2014 yılında Toyo Games ile Türkçe yayımlanan Yulgang2 açıldıktan kısa bir süre sonra hizmetini sonlandırmıştı. Kore tarih ve kültürünü konu alan Manhwa isimli çizgi roman serisinden izler taşıyan Yulgang 2 ağırlıklı olarak yakın dövüş üzerine kurgulanmış bir oyun. Türkçe dil desteğiyle yayına başlaması beklenen oyun açık dünyada geçiyor ve non-target oynanışa sahip.

Benzersiz özellikleriyle diğer MMORPG’lerden bir adım öne çıkan Yulgang 2‘nin en iddialı özelliklerinden biri Air Sprint. Bu özellik sayesinde savaş sırasında rakibinizi veya yaratıkları havaya kaldırarak mücadeleye havada devam edebilir, kombonuzu havada tamamlayıp düşmanınızı cümle aleme rezil edebilirsiniz. PvP yönü oldukça kuvvetli olan oyunda bire bir ve grup savaşları yapabileceğiniz arenaların yanı sıra farklı özelliklerde toplu savaşlar seçenekleri de bulunmakta. Karakter özelleştirme, pet ve kombo sistemi ile zindanların da yer aldığı Yulgang 2‘de yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz bir çok seçenek bulunuyor.

Oyunda Chaos ve Order isminde 2 düşman oluşumdan bir tanesine dahil olmanız gerekmekte. Savaşçı, Şifacı, Okçu, Büyücü ve Ninja olmak üzere 5 farklı karakter sınıfı sunan Yulgang 2‘de her karakterin farklı kombo sistemi ve özel yetenekleri bulunmakta.

Yulgang 2 Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İlgili HaberlerYorumlar

73 yorum yapıldı
Yorum Yaz!