Age of Wulin | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Age of Wulin Poster
Age of Wulin Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 81

Önemli Uyarı
Webzen, Age of Wulin oyununun tüm hizmetlerini 11-07-2017 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Webzen oyunları.

Snail Games tarafından geliştirilen ve Avrupa’da yayın hakları Webzen’de (gPotato) bulunan Uzak Doğu temalı dövüş sanatları MMORPG oyunu Age of Wulin uzun bir bekleyişin ardından oyun severler ile buluştu. Ming Hanedanlığı’nın başlangıç dönemlerini yansıtan Age of Wulin tarihsel gerçekliği ve aslına uygun hazırlanan haritalarıyla oyunculara Uzak Doğu’nun benzersiz atmosferini sunuyor.

Oyunda iyi, kötü ve tarafsız olmak üzere kendi içinde 3 bölüme ayrılan toplam 8 farklı okul bulunuyor. Shaolin, Wudang, Emei, Beggars’ Sect, Blissful Valley, Royal Guard, Tang Men ve Scholar’s Academy ismindeki bu okulları tam karşılığı olmasa dabilinen adıyla birer sınıf olarak düşünebilirsiniz. Bu okullardan iyi olanlar kılıç, sopa, hançer gibi silahlar kullanırken, kötü okullar kısa kılıç, pala, pençe gibi silahlar kullanabiliyor. İyi okullardan olan Wudang şifaya kavuşturma özelliği kazandırırken, kötü okullardan olan Blissful Valley gizlice uzaktan saldırı yapabilme yeteneğini kazandırıyor.

Age of Wulin‘de hangi okulu seçerseniz seçin karakteriniz hava kadar hafif olacaktır. Duvarlarda ve suda yürüyebilecek, havada kayabilecektir. Çok sayıda skill’in yer aldığı ve 40.000’den fazla NPC’nin bulunduğu Age of Wulin, Çin İmparatorluğu zamanında gerçekci bir ortamda sahne almakta ve tüm ülkeyi temsil eden 27 bölgeyi içermektedir. Oyuncular başkent Pekin ve yapımcının memleketi olan Suzhou bölgesinide içeren 130 km2 alanı özgürce keşfedebilecekler. Aynı düzeyde heyecan verici olarak, oyuncular efsanevi Şaolin Tapınağı’nı ziyaret edebilecek, Çin Seddi’nde yürüyebilecek ve muhteşem Wudang dağlarında dolaşabilecekler.

Age of Wulin‘in grafikleri ise gayet tatmin edici düzeyde ve mekan tasarımları da oldukça göz alıcı. Oyunda PvP ve PvE sistemi bulunuyor, isterseniz parti kurup arkadaşlarınızla oynayabilir, ev ya da binek alabilirsiniz, crafting yapabilirsiniz ya da başka işlerde ustalaşabilirsiniz.

Age of Wulin Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İlgili HaberlerYorumlar

8 yorum yapıldı
Yorum Yaz!