Apex Legends | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Electronic Arts’ın 2017 yılında kurulan oyun stüdyosu Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Apex Legends, son teknoloji bilim-kurgu ögeleriyle donatılmış Battle Royale türünün işlendiği bir hayatta kalma oyunudur. Birinci şahıs kamera (FPS) açısına sahip olan Apex Legends‘in en önemli özelliklerinden birisi ise kuşkusuz ücretsiz olması.

Interstellar Manufacturing Corporation (IMC) ile Milisler arasında geçen ve Frontier’de başlayıp gezegen kümelerinden oluşan Outlands’e sıçrayan yıkıcı savaşı konu alan oyunda şu an için benzersiz yeteneklere sahip 8 farklı karakter bulunmakta.

Çıktığı ilk gün 1 milyon oyuncu barajını aşma başarısını gösteren Apex Legends Battle Royale kurgusunun tüm özelliklerini barındırmakla birlikte karakterlerinin sahip olduğu özel yeteneklerle benzerlerinden 1 adım öne çıkmayı başarıyor. Boyut değiştirme, görünmez olma, hologram ile çoğalma, zehirli tuzak kurma gibi yenilikçi özellikler ile oyunun akışında önemli değişiklikler yapabildiğiniz oyunda, bireysel veya takım olarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Origin üzerinden üzerinden oynanabilen Apex Legends‘in Xbox ve PlayStation versiyonları da bulunmakta.

Apex Legends Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşlemci: Intel Core i3-6300 3.8 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz (4 Çekirdek)
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
RAM: 6 GB
Sabit Disk: 30 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700 1 GB
İşlemci: Intel i5 3570K veya eşdeğeri
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
RAM: 8GB
Sabit Disk: 30 GB
Ekram Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290 8GBYorumlar

5 yorum yapıldı
Yorum Yaz!