Audition | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Çok oyunculu online bir dans oyunu olan Audition‘u bilgisayarınıza ücretsiz yükleyerek Avrupa çapında binlerce dansçının yer aldığı sanal dans pistinde hünerlerinizi göstermeye başlayabilirsiniz. Redbana tarafından yayımlanan oyunu steam üzerinden ücretsiz oynanabilmekte.

Audition‘da bir odada, avatar’ınla en güzel şarkılar eşliğinde dans ederek 6 kişiye kadar yarışabilir, çeşitli oyun modlarında oynayabilir, story mode’unu kullanabilir, birbirinden güzel son moda eşyalarla avatar’ını donatabilir, kendi FAN’ını kurabilir ve hatta sanal bir evlilik bile yapabilirsin.

Çok sayıda farklı oyun modu ve zorluk derecesi, enfes müzikler, son moda bir grafik tasarımı ve birbirine kenetlenmiş bir topluluk, hepsi de Audition‘ın en esas ve eğlenceli, çok oyunculu parti oyunu olmasının sebepleri. Kendin gör ve bu dans oyununu mutlaka dene!

Audition Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / 2000 / Vista
İşlemci: Pentium 3 – 550
RAM: 128 MB
HDD: 2GB
Ekran Kartı: NVIDIA RIVA TNT 32 MByte
İşletim Sistemi: Windows XP/ 2000 / Vista
İşlemci: Pentium 3 – 1 GHz
RAM: 256 MB
HDD: 4GB ve üzeri
Ekran Kartı: NVIDIA Gforce 2 32 MByteYorumlar

37 yorum yapıldı
 • su says:

  oyun kapandı audition amerikaya girmen gerekir redbana audition yaz çıkar benim adım -LiveyourLife- eklersin pek Türk yok sıkıcı keşke yeniden açılsa audition Türkiye 🙁

 • anonim says:

  arkadaşlar oyuna alaplaya dan giriyoduk şimdi yok olmuş oyunu uzun zamandır oynamıyorum yukledım bakımda diyor sabahtan akşama kadar bekledim hala bakımda ne yapayım silip tekrar mı yuklıyım yoksa oyun mu kapandı bilemiyorum!!acill yardım

 • eren says:

  mstar 1000 basar

 • bilge35 says:

  oyunun ingilizce olması kötü olmuş türkçeye cevrilince oynarım

Yorum Yaz!