Continent of the Ninth (C9) | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/

Webzen tarafından yayınlanan Continent Of The Ninth Seal (C9) ücretsiz bir Action RPG oyundur. F2P olmasına rağmen gerek grafik gerekse oynanabilirlik açısından bazı P2P oyunları geride bırakan C9 Online, 2012 yılında Avrupa’da yayına başladı.

Bir çok P2P oyunundan daha iyi grafiklere ve oynanabilirlik seviyesine sahip olan C9 Online, gerek sınırsız combo seçeneği gerekse oyuncuya özel kısa yolları ile keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor. Avrupa sunucularında 50 olan seviye sınırı, Çin’de 57, Kore’de ise 63 level. Aktif 3 kıtanın bulunduğu C9 Online‘da yeni kıtalar sunucuya eklendikçe seviye sınırının da artması bekleniyor.

Oyunda Fighter, Shaman, Hunter, Witchblade olmak üzere 4 farklı karakter bulunuyor, bu karakterler altında seçebileceğiniz sınıflar ise şu şekilde:

Fighter: Warior, Blademaster ve Guardian.
Shaman: Elementalist, İllusionist, Taoist ve Reaper.
Hunter: Assassins, Ranger, Scout, Shadow ve Bulletshooter.
Witchblade: Warden, Slayer, Blade Danser ve Nightstalker

Aktivite yönüyle de dikkat çeken C9 Online‘da her sene ödüllü PvP turnuvalar düzenlenmektedir.

Continent of the Ninth (C9) Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: AMD Anthlon XP 2400+ / Pentium 4 2.4GHz
RAM: 512 MB
HDD: 3 GB
Ekran Kartı: ATI Radeon 9800 / GeForce 6600
İşletim Sistemi: Windows Vista / 7
İşlemci: AMD 2800+ / Pentium 4 2.8 GHz
RAM: 1 GB
HDD: 5 GB
Ekran Kartı: ATI Radeon HD 1900 / GeForce 8000
İlgili Haberler


Yorumlar

108 yorum yapıldı
 • c9 says:

  maalesef oyun artık türkçe değil!!!
  salla gitsin o zaman…:)

 • yunus says:

  kurulum dosyasında sıkıntımı varrr ben kuramadım da hata veriyorrr…… movie dosyalatında sıkıntı varrr

 • Cagatay says:

  Beyler botkiller nasıl yapılıyor yardım edermisiniz.

 • zigziya says:

  arkadaşlar bağlı eşyaların (bağı çözülemez yazmıyor) bağı nasıl çözülür *

 • Mert says:

  Arkadaşlar laptopum biraz yavaş.Oyun istemcilerine nereden ulaşabilirim ?

 • cabal says:

  Arkadaşlar nightstalker sınıf seçmeyin 20 lvl deyim 3 tane skil var 2 si summon bi halta yaramayan bir sınıf 55’e kadar beklicende summonları tamamlıcan bende bi halt sandım sazan gibi atladım, şuanda 120 sp açıkta duruyor ne halt edicem anlamadım oyundamı sıkıntı var çözemedim çünkü 120 sp’nin fazlaca artması imkansız diğer sınıflara sp yetiştiremiyordum hangisine verecem diye 1000 kere düşünüp öyle hareket ediyordum ama şimdi sp’ler açıkta kaldılar ve işin anlamadığım bir tarafı 20 den önce komutla 2 skill var başkada bir şey yok sınıf değiştirirken bir yanlışmı yaptım diye baktım ama hiç bir yanlış yok bu clas sıkıntılı arkadaşlar.Ayrıca Summonlarda kullanışsız saldırmak istediğinin yanlarından geçmeden atak yapmıyorlar yoksa senin yanında dolaşıyorlar illa ortaya atlicanda öyle dalacaklar yoksa yanında bitiyor,summonlara saldırma ve çağırma gibi ekstra bişey ekleselerdi iyi olurdu, ama yok illa saldıracağının dibine gidiceksin, summonlar karışıklık yaratmaktan başka bir şeye yaramıyorlar bana göre bu clas tam bir facia videolarda izlediğimiz görüntülerde 60 lvl olmuş adamların görüntüleri imiş sakın ha videoyu izleyip uffff bu güzel deyip aldanmayın.

  • cabal says:

   nightstalker class lvl 33 deyim berbat bir class olduğu konusunda ısrarcıyım, çarı oynamayı bıraktım demonisher devam edicem

 • cabal says:

  sorun yaşayan arkadaşlar oyunu check ettirin start butonunun altında işe yarar

 • kaan1840 says:

  Arkadaşlar oyunda ses gelmiyor bende ses ayarlarınada baktım hopörlerden ses geliyor ama oyunda gelmiyor nedendir

 • akın says:

  c9 türkçe dil destegi olan bir oyun süper bir oyun oyun yöneticileri oyunların türkçe dil destegi verenlerini neden açıklama kısmına yazmıyorsunuz sadece ingilizce yazıyorsunuz oynu oynıyacak kşiyide yanlış yönlendirmiş oluyorssunuz oyunu tavsiye ederim fakat 250 tl gibi bir para harcama zorunda kalıyorsunuz karaktere ait 6 tane taş var onları takmanız gerekişyor yoksa vs lerde pert oluyorsunuz 🙂

  • oyunkayit says:

   Merhaba akın,
   C9’u sitemize eklediğimizde henüz Türkçe dil desteği yoktu, Türkçe dil desteği geldiğinde ise bilgileri güncellemeyi ihmal etmişiz. Sayende bu hatayı düzelttik, bilgilendirdiğin için teşekkür ederiz.

 • JonTurca says:

  Merhabalar. Ben oyuna hesabım ile Login yaptiktan sonra start diyorum, ardından ekran çözünürlüğü düşüyor ve yan tarafta oyunla ilgili küçük bir pencere gelip gidiyor. Fakat Oyun açılmıyor. bana yardımcı olacak Arkadaslar varmı ?

 • caglar says:

  Arkadaslar karakter yarattıktan sonra Connecting bolumunde 15 sny bı bekletıyor ama server a bağlanamıyor ne yapmalıyım yardımcı olun lutfen