Hounds: The Last Hope | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Güney Kore merkezli Netmarble ve Reborn Games işbirliğiyle geliştirilen Hounds Online, ülkesinde gördüğü yoğun ilginin ardından Hounds: The Last Hope ismiyle Türkiye’de yayına girmeye hazırlanıyor. Netmarble’ın yeni yayın kolu Netmarble EMEA tarafından yayımlanacak olan Hounds, RPG özelliklerini barındıran bir shooter oyunu (MMORPS). TPS kamera açısına sahip olan oyun tüm içeriğiyle Türkçe olarak oyun severler ile buluşuyor.

Hikaye moduyla ön plana çıkan Hounds ana hikaye ve yan hikaye görevlerinin yanı sıra ek görevler ve baş düşman (boss) görevleriyle benzersiz bir oyun deneyimi sunuyor. Co-op destekli bu görevleri ister tek başınıza isterseniz arkadaşlarınız ile bir araya gelerek tamamlayabiliyorsunuz. Derinlemesine karakter özelleştirme sistemi bulunan oyunda Assault, Tech, Support ve Specialist olmak üzere benzersiz yeteneklere sahip 4 farklı karakter sınıfı bulunmakta.

PvE modlarının yanı sıra PvP yönüyle de dikkat çeken Hounds‘da savaş alanı, imha, sabotaj, işgal ve yakın dövüş olmak üzere 5 farklı PvP modu bulunuyor. Oyunu özel kılan diğer özelliklerden biri ise sahip olduğunuz silahları özelleştirebilmeniz ve yeni silahlar üretebilmeniz. Envanterinizde bulunan eşyaları satmanıza ve takas yapmanıza da olanak tanıyan oyunun 2015 yılı içerisinde oyun severler ile buluşması bekleniyor. Hounds: The Last Hope hakkındaki güncel bilgileri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Hounds: The Last Hope Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İlgili HaberlerYorumlar

87 yorum yapıldı