Hounds Açık Beta Testi Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Hounds Açık Beta Testi Başladı! Poster
Hounds Açık Beta Testi Başladı! Poster

Merakla beklenen MMOTPS oyunu Hounds: The Last Hope'un açık beta testi başladı! Co-op ve PvP modlarının yanı sıra farklı sınıf ve zengin mühimmat seçenekleriyle keyifli bir oyun deneyimi vaat eden Hounds, Netmarble EMEA tarafından Ortadoğu ve Avrupa ile aynı anda Türkiye'de Türkçe dil desteğiyle yayımlanıyor.
Faaliyet Tarihi:
17.04.2015

Netmarble EMEA’nın; Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu bölgesinde aynı anda 3 farklı dilde yayınlanan oyunu Hounds: The Last Hope‘un açık betası global olarak 17 Nisan Cuma günü saat 14:00’de açıldı. MMOTPS türündeki oyunun açık betası 5 yan görev ve oyun içi mağazası ile birlikte tam sürüm olarak geliyor.

Hounds‘u online oynamak için hemen indir

Netmarble EMEA, oyunun açılışını tüm oyuncular ile kutlamak üzere özel yapılmış 3 boyutlu sinematik video yayınladı. Sinematikte, oyunda karşılaşacağınız aksiyon ve karakterleri de görebilirsiniz. Sinematik videoyu izlemek için tıklayın.

Aksiyon ve rol yapma elementlerini başarılı bir şekilde harmanlayan Hounds, oyuncuların birlikte ya da birbirlerine karşı oynayabilecekleri modları bünyesinde barındıran ve tamamen ücretsiz oynanabilecek bir oyun.

Oyun, yüksek oyun grafikleri, etkileyici seslendirmeleriyle desteklenen hikayesi ve combine edilmiş MMOTPS ile RPS özelliklerini barındırıyor. Oyuncular, kapalı betada oynadıkları görevlerin yanı sıra ekstra 5 yan göreve de açık beta sayesinde erişebilecekler. Tabii ki, bu görevlerin Challenge Mode’ları da 5 yan göreve dahil edilecek.

Ayrıca, kapalı betada aktif edilmeyen oyun içi mağaza da oyuncuların erişimine açılacak. Mağazaya erişen oyuncular, Hounds Credit kullanarak silah, ekipman ve zırhlar satın alabilecekler.

Oyuna BUFF üyeliği olan herkes katılabilecek, siz de hemen kayıt olup Hounds oynamaya başlayabilirsiniz.

Üyeliğinizi aldıktan sonra tek yapmanız gereken oyunun ana sitesinden kurulum dosyalarını indirmek ve bilgisayarınıza kurmak. Kurulumu tamamladıktan sonra isterseniz İngilizce veya Almanca seslendirme ve içerik ile de Hounds‘u oynayabileceksiniz.

Bir dizi gibi bölüm bazlı ilerleyen hikaye modunda, yaratmış olduğunuz karakter ile yalnız veya altı kişiye kadar arkadaşlarınız ile ilerleyebilecek ve 4 farklı PVP modunda diğer oyunculara karşı yeteneklerinizi sınayabileceksiniz. İçinde barındırdığı yüzlerce silah ve zırh Co-op ve PVP ödülleri olarak herkesi bekliyor olacak. Ayrıca oyuna 30 gün boyunca giriş yapanlar da birbirinden harika hediyelere sahip olabilecek.

Açık Beta’da detaylı olarak neler görebileceğinizi ve etkinlikleri merak ediyorsanız, oyunun Haberler bölümünü ziyaret edebilirsiniz; http://www.houndsonline.com/tr/haberler

En son haberler, özellikler, güncellemeler ve daha fazlası için; https://www.facebook.com/HoundsTLH sayfasını ziyaret edin.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.203


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!