Kingdom Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Kingdom Online Poster
Kingdom Online Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 378

Önemli Uyarı
NTTGame, Kingdom Online oyununun tüm hizmetlerini 07-07-2016 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer NTTGame oyunları.

2002 yılında online oyun piyasasına kazandırdığı Knight Online isimli MMORPG oyunu ile onlarca farklı ülkede milyonlarca oyuncuda oldukça iyi hatıralar bırakan Kore’li oyun geliştiricisi Noahsystem’in kısa bir süre önce duyurduğu Kingdom Online, henüz hakkında çok az bilgi bulunmasına rağmen özellikle Knight Online tutkunlarını heyecanlandırmayı başardı. 2014 yılının ilk aylarında beta testlerine başlaması ön görülen oyunun en önemli özelliği ise Knight Online‘ın devamı niteliğinde olması.

Knight Online ile kazandıkları tecrübeleri, oyuncuların şikayet, istek ve davranışlarını dikkate alarak yeni bir oyun üretmek için kullanan Noahsystem ekibi, bu yeni oyunda Knight Online‘da sevilen bir çok özelliği korumakla kalmayıp PvP ağırlıklı bir çok yeni özellik kazandırmayı ihmal etmemişler.

Kingdom Online‘da yer alacağı söylenen özelliklerin en dikkat çekeni kuşkusuz kaynak sistemi. Kaynak sistemi ile kendi topraklarınızda yer alan madenler ve taş ocakları gibi alanlardan demir, odun ve taş gibi kaynaklar üretmeniz mümkün olacak. Üretilen bu ürünleri ise savaşlarda hem kalenizin savunması için hem de düşman topraklarına saldırı için gerekli araç ve silahların yapımında kullanabileceksiniz.

Oyuna bu tarz kaynaklar dahil olduğunda doğal olarak hikaye de buna göre şekilleniyor. Kingdom Online‘da savaşların asıl amacı exp kasıp level atlamak değil, rakip klan veya ırkın kaynaklarını ele geçirerek bölgenin hakimiyetini kazanmak.

Kingdom Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri
İşlemci: Dual Core 2.0 GHz
Ekran Kartı: GeForce FX7600
Ram: 1 GB
DirectX: DirectX 9.0c
İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri
İşlemci: Dual Core 2.4 GHz
Ekran Kartı: GeForce FX9600
Ram: 2 GB
DirectX: DirectX 9.0c
Kingdom Online Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

23 yorum yapıldı
Yorum Yaz!