Kingdom Online’a Elit Sistemi Geldi! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Kingdom Online'a Elit Sistemi Geldi! Poster
Kingdom Online'a Elit Sistemi Geldi! Poster

Noah Global'in geliştirip NTTGame'in oyun severler ile buluşturduğu MMORPG oyunu Kingdom Online, her geçen gün yeni eklenti ve güncellemeleriyle içerik kalitesini arttırmaya devam ediyor. Maksimum karakter seviyesini yükselten bu son eklenti ile oyuncular seviyelerini 45+100'e kadar ilerletebilecek.
Faaliyet Tarihi:
28.05.2015

Noah Global’in geliştirip NTTGame’in oyun severler ile buluşturduğu MMORPG oyunu Kingdom Online, her geçen gün yeni eklenti ve güncellemeleriyle oyuncularını şaşırtmaya devam ediyor. Maksimum karakter seviyesini yükselten bu son eklenti ile oyuncular seviyelerini 45+100’e kadar ilerletebilecek.

Kingdom Online’da Yeni Bir Dönem!

Yapılan çalışmaların başında oyundaki maksimum karakter seviyesini yükselten eklenti olan Elit Sistemi geliyor. Hali hazırda oyunda yer alan 45 seviye karakter sınırı Elit seviye sistemi ile 45 +100’e kadar ilerletilebiliyor. Yetkililer de bu eklentinin gelişini oyuncularını sevindirecek bir etkinlikle kutluyor. Etkinlik kapsamında 7 Haziran tarihine kadar Elit seviyesini en çok yükselten ilk 5 oyuncu, oyunda nadir olarak elde edilebilen oyun içi ödüller kazanıyor.

Yaklaşık 2 ay önce oyuna eklenen ve test aşaması tamamlanmış olan Kışla Savaşı Turnuvaları 4.000 TL’lik ödül havuzu ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Haziran ayı ile birlikte her hafta Pazar günü gerçekleşecek olan turnuvalarda kazanan takım 500 TL’lik nakit para ödülünün sahibi oluyor. Ay sonunda ise 4 haftanın birincileri Aylık Turnuva’da mücadele etmeye hak kazanıyor. Burada galip gelen takım ise tam 2.000 TL’lik nakit para ödülü kazanıyor.

Bahsedilmesi gereken bir diğer konu ise oyuncuların Kingdom Online‘da yaşadığı lag ve oyundan düşme sorunları ile ilgili yapılan çalışmalar. Noah Global, gerçekleştirdiği bakımlar ve yenilikler ile bu sorunlar tamamıyla giderilmiş oldu. Bundan sonraki süreçte oyuncular PvP heyecanını aralıksız ve sorunsuz şekilde yaşayabilecekler.

Önümüzdeki günlerde eski, aktif ve yeni oyuncuları için birbirinden güzel etkinliklerin gerçekleştirileceğini belirten NTT Game yetkilileri Kingdom Online heyecanının sürekli olarak artacağının sinyallerini verdiler.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.688


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!