Metal War | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Metal War Poster
Metal War Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 206

Önemli Uyarı
Oasis Games, Metal War oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Oasis Games oyunları.

Yayınladığı tarayıcı oyunları ile Türkiye’de ve bir çok ülkede büyük kitlelere ulaşmayı başaran Oasis Games’in en yeni oyunu olan Metal War, Türkçe arayüze sahip 2D savaş oyunudur. Herhangi bir yükleme yapmadan tarayıcınız üzerinden oynayabildiğiniz Metal War‘ın savaş yaptığınız görev bölümleri atari salonlarından tanıdığımız efsane oyun Metal Slug’a oldukça benziyor.

Düşman askerlerinin havadan ve karadan saldırılarının üstesinden gelerek tüm düşmanları öldürmeye ve rehineleri kurtarmaya çalıştığınız bu görevlerde, son aşamada gelen dev robot, tank vb savaş makinelerini yok ederek çok sayıda hediye ve para kazanıyorsunuz.

Cesur yürek, çılgın asker, gizli ajan ve metal savaşçı olmak üzere farklı hikaye, silah ve özel yeteneklere sahip olan 4 benzersiz karakter seçeneği sunan Metal War‘da oldukça zengin silah ve mühimmat seçeneği bulunuyor. Üzerinizde 2 farklı büyük silah, 1 el bombası ve 1 yakın dövüş silahı taşıyabiliyor, sahip olduğunuz silahların seviyelerini yükselterek yeni özellik ve yüksek tahrip gücüne sahip olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Kanat, binek ve ekipman sistemi gibi klasik özelliklerin yanı sıra moda ve tank sistemi gibi kendine has özellikler de içeren Metal War, eğlenceli grafikleri, akıcı oynanışı ve diğer oyuncularla savaşabileceğiniz arenasıyla keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

Metal War Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
Metal War Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!