Nords: Heroes of the North | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Deneyimli oyun geliştiricisi Plarium tarafından geliştirilen ve yayımlanan Nords, kurulum yapmadan tarayıcı üzerinden oynanabilen fantastik bir savaş oyunudur. Büyük ölçüde RPG özelliklerini taşıyan oyun, ortalamanın üzerinde olan kaliteli grafiklerinin yanı sıra kullanıcı arayüzü ve savaş sahnelerindeki animasyonlarıyla benzerlerinden bir adım öne çıkmayı başarıyor. Krallığı etkisi altına alan buz kraliçesine karşı yapılan savaşı konu alan Nords‘ta kendi kalenizi yönetiyor ve geliştiriyorsunuz düşman kalelerini fethediyorsunuz.

Northmen, Elves ve Orcs olmak üzere farklı alanlarda uzmanlaşmış 3 ayrı ırk seçeneği sunan Nords‘ta her ırk için kadın ve erkek olmak üzere 2 ayrı karakter seçeneği yer alıyor. Geniş bir alana sahip olan kalenizde çeşitli birim ve maddeler üretebileceğiniz binalar inşa edebilir, liman kurabilir ve halkınızın güvenliğini sağlamak için saldırı/savunma silahları konumlandırabilirsiniz. Silahların yanı sıra farklı özel yetenek ve hasar gücüne sahip saldırı ve savunma birimleri de üretebildiğiniz Nords‘ta, bu birimler ile çevrenizdeki şehirleri yağmalamaya gidebilir ve gelen saldırılara karşı koyabilirsiniz.

Mantar, balık ve içecek olmak üzere 3 temel kaynağın kullanıldığı oyunda tüm kaynakları kendi imkanlarınız ile üretebiliyor ve birimlerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanabiliyorsunuz. Zengin görev yapısı ve içeriğiyle göz dolduran Nords‘ta gerçek oyunculara meydan okuyarak ekstra oyun içi ödüller kazanmanız da mümkün.

Nords: Heroes of the North Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!