Nosgoth | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Nosgoth Poster
Nosgoth Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
18+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 134

Önemli Uyarı
Square Enix, Nosgoth oyununun tüm hizmetlerini 01-06-2016 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Square Enix oyunları.

Unreal Tournament serisiyle büyük bir başarıya ulaşıp adını tüm dünyaya duyurmayı başaran Psyonix oyun stüdyosunun Unreal Engine 3 oyun motoru ile geliştirdiği Nosgoth, Square Enix yayımcılığında oyun severler ile buluşan bir MMOTPS oyunudur. İlk aşamada Legacy of Kain serisinin devam oyunu olarak kurgulanan Nosgoth bir süre sonra karar değişikliği sebebiyle hikaye modundan arındırılıp bambaşka bir yapıyla MMO olarak şekilleniyor. Free2play modelde yayımlanan Nosgoth, Steam üzerinden dağıtılmakta olduğu için mevcut Square Enix hesabınız ile Steam hesabınızı ilişkilendirmeniz gerekiyor.

Vampirler ile insanlar arasındaki savaşı konu alan oyunda her iki ırkta da 5 farklı karakter sınıfı bulunuyor. Shooterın yanı sıra hack n slash mekaniklerinin de yer aldığı Nosgoth‘ta vampir ırkı; uzun sıçrama, tırmanma, hızlı hareket etme ve öldürücü darbeler indirme gibi yetenekleri sayesinde yakın dövüşte insanlara karşı üstünlük sağlarken, insanlar ise; yay, bomba atar, tabanca ve iksir gibi uzak mesafeden ve geniş alana hasar veren silahlar ile vampirlere karşı avantaj sağlamaktadır.

Genel olarak kasvetli bir havaya sahip farklı büyüklüklerde harita seçenekleri sunan Nosgoth‘ta şu an için tek oyun modu bulunuyor. 4’e 4 savaşlar yapabildiğiniz bu modda maçlar 2 bölümden oluşuyor. Birinci bölümün sonunda insan olan takım ikinci bölümde vampir, vampir olan takım ise insan olarak oyuna devam ediyor. Maç sonunda en çok öldürme sayısına sahip olan takım oyunu kazanırken, en fazla öldüren karakter de en yüksek puanı kazanıyor.

Akıcı mekanikleri, özelleştirme seçenekleri ile uzak ve yakın çatışmayı aynı anda sunan kurgusuyla farklı bir oyun deneyimi sunan Nosgoth, free2play TPS’ler arasında iyi bir alternatif olarak gösteriliyor.

Önemli Uyarı
Nosgoth, içeriğinde yer alan şiddet ögeleri sebebiyle 18 yaş ve üzerindeki oyuncular için uygun görülmüştür.

Nosgoth Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2)
İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdek (Dual Core)
RAM: 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 6 GB
Ekran Kartı : Nvidia 8800 / ATI 2900
Direct X: 9.0
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 2.5+ GHz 4 Çekirdek (Quad Core)
RAM: 8 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 10 GB
Ekran kartı: Nvidia 260 serisi / ATI 5850
Direct X: Dx 9.0Yorumlar

4 yorum yapıldı
Yorum Yaz!