AION Etkinlik ve DVD’leri İnternet Kafelerde! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
10.01.2014

Gameforge’un sevilen MMORPG oyunu AION 2014’e internet kafe etkinlikleriyle giriyor. Ocak ayı içerisinde yapılacak olan internet kafe etkinliklerine katılarak AION DVD ve oyun içi hediyeler içeren promo kartlara ücretsiz sahip olabilirsiniz. Etkinliklerin yapılacağı internet kafelerin isim ve adres bilgileriyle etkinlik tarihlerini aşağıdaki listeden öğrenebilirsiniz.

AION İnternet Kafeler Etkinlik Listesi

AION DVD’lerini İnternet Kafelerden Alabilirsiniz!

Geçtiğimiz hafta sitemiz üzerinden DVD talep eden oyun severlere kargo ile gönderim yapmaya başlayan Gameforge, şimdi de internet kafeler aracılığıyla DVD dağıtmaya başlıyor. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ücretsiz DVD alabileceğiniz internet kafelerin listesine ulaşabilirsiniz.

AION DVD dağıtımı yapan internet kafe listesi.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.506


Yorumlar

1 yorum yapıldı
  • akın says:

    ne istersin yang yang oyun güzel ama türk serverinde çok bilmiş oyuncu çok ama icrahat yok 3 aylık premium aldım 1 ay oynadım sildim gitti premium yoksa zaten oynamaznız mümkün degil aylık 25 tl ödeme yaparak oynanabilir yada altın kasmanız gerek oyun parası ama premium yoksa onu yapamıyorsunuz npc lere kısıtlı item satışı genel pazarı kullanamıyorsunuz hepsi premiuma bakıyor birliklerdede premium la oynayan kişi sayısı az ben onlara beleşçi takımı diyorum birliklere girerek premium aldırma peşinde olanlara diyorum tabiki paran yoksa oyun oynama diyorum saygılar…:)