Arctic Camel’dan Yeni Mobil Oyun; Poly Drone | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
12.11.2014

Geliştirdikleri Ottomania isimli Osmanlı temalı kule savunma oyunuyla büyük beğeni toplayan yerli oyun geliştiricisi Arctic Camel Games yeni mobil oyunları olan Poly Drone‘u oyun severler ile buluşturdu. Google Play ve Apple Store’dan eş zamanlı olarak 12 Kasım’da yayımlanmaya başlayan Poly Drone keyifli bir arcade oyunu.

Poly Drone‘da amaç hareket sensörünü kullanarak topu kontrol etmek ve platformlardan sıçrayarak en yükseğe çıkmak. Reflekslerin ön plana çıktığı oyunda yükseğe çıktıkça platformlar kırılganlık ve hareket gibi çeşitli özellikler kazandığından daha dikkatli olmanız gerekiyor.

Sadeliğiyle ve 3D grafikleriyle dikkat çeken Poly Drone‘da para biribi olarak kristal kullanılmış. Sosyal platformlarda yapacağınız paylaşımlardan kristal kazabildiğiniz gibi, oyun sırasında platformların üzerinde yer alan kristalleri toplayarak da kristal sayınızı arttırabiliyorsunuz. Şu an için bu kristaller sadece yandığınız yerden etmenizi sağlıyor.

Tamamıyla yerli yapım olan Poly Drone gibi oyunların çoğalmasını ümit ediyor, Arctic Camel Games ekibine başarılarılar diliyoruz.

Poly Drone Android İndir | Poly Drone IOS İndir

Toplam Okunma Sayısı : 2.882


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!