Brickstar Sezonu Başlıyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Brickstar Sezonu Başlıyor Poster
Brickstar Sezonu Başlıyor Poster

Brick Force'un merakla beklenen ilk eklentisi Brickstar Sezonu 1 Kasım 2010'da başlıyor. Uzay temalı bu eklenti ile Brick Force'a yepyeni silahlar ve özellikler dahil olurken yer çekimsiz ortamlarda havada süzülmenin keyfini yaşarken bir yandan da rakiplerinizle savaşacaksınız.
Faaliyet Tarihi:
01.11.2012

Brick-Force Yıldızlara Uzanıyor!

Berlin, 31 Ekim 2012: Brick-Force‘un ilk eklentisi için geri sayım başladı! Sandbox Shooter‘in bu Perşembe (01/11/2012) günü yayınlanacak olan “Brickstar-Sezonu” ile birlikte oyun yepyeni bir imkânlar katmanına taşınacak. Bu eklenti ile birlikte mevcut olacak fütüristik tuğlaların yanı sıra gökyüzü kutuları, kıyafetler, silahlar, yeni interaktif yapı taşları ile bir de yer çekimi sistemi eklenecek. Yeni fragman uzaylıların, profesörlerin ve robotların sıfır yerçekimli haritalarda heyecan dolu uzay muharebelerine sahne oluyor:

Brickstar güncellemesi sayesinde harita mimarları yepyeni imkânlara kavuşacak: Ateş açılması itibariyle içeriği dökülen asit dolu variller, dikkatsiz bünyeleri yakan alevler ve her zaman da istenilen yöne fırlatmayan zıplama tahtaları yeni gelen interaktif tuğlalardan sadece birkaçı. Harita yerçekimi de interaktif yapı taşlarından nasibini aldı.

Kullanılan yerçekimi tuğlalarının sayısı ve türü sayesinde yerçekimi her yöne doğru değiştirilebilir. Bu özel tuğlaların bazıları nişancı modunda imha edilebilir ve bu sayede yeni taktik mücadeleleri de beraberinde getiren sıra dışı bir aksiyon cereyan eder: bir maçın ortasında yerçekimini değiştirmek!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.753


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı