2013’te Brick-Force’ta Neler Olacak? | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
2013'te Brick-Force'ta Neler Olacak? Poster
2013'te Brick-Force'ta Neler Olacak? Poster

Exe Games tarafından geliştirilen ve Infernum tarafından yayınlanan Brick-Force 2013'te bir çok yenilikle oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bricksaga sezonunu başlatmaya düşünen Brick-Force, ortaçağ eklentisiyle yeniliklerini devam ettirmeyi planlıyor.
Faaliyet Tarihi:
29.01.2013

Yeni bir Yıl, Yeni bir Brick!

Berlin, 29 Ocak 2013: 2013 henüz taze ama yayıncı Infernum bu sene de Sandbox MMO Brick-Force için birçok yenilik ile karşınızda olacak. Geçen haftalarda yeni eklentilerle daha da zenginleşen Brick-Force 1,5 milyondan fazla kayıtlı oyuncusu ile günden güne büyüyor. Daha fazla detay ve ilginç görüntüler son fragmanımızda.

Bu sene de Brick-Force oyuncularını yeni eklentiler ve içerikler bekliyor. Sonbaharda yayına giren “Brickstar” sezonundan sonra sırada yepyeni sezon “Bricksaga” var. Uzay eklentisi ve yer çekimli tuğlalardan sonra Brick-Force ortaçağ stili ile karşınızda olacak. Infernum ayrıca EXE Games ile birlikte inşa modunu mobil cihazlara taşıyan bir oyun versiyonu için kolları sıvadı. Maç esnasında arkadaş daveti, geliştirilmiş harita arşivi, Achievement sistemi ve farklı klan işlevleri gibi yeni topluluk eklentileri de bu yıl Brick-Force’a dâhil olacak.

Daha fazla bilgi için resmi web sitesi.

Brick-Force – İnşa Et, Paylaş, Oyna

Bu eğlenceli oyun, oyuncuların hep hayalini kurdukları dünyaları ve haritaları tuğla tuğla yaratmalarını sağlıyor. Oyuncular, bu görsel oyun alanlarını toplulukla paylaşıp, diğer oyuncuları ya da bilgisayar hasımlarını avlarken uygun ortam olarak da kullanabilirler.

Bu komik tarzlı çevrimiçi oyun, Unity 3D ile yaratıldı ve doğudan bir web tarayıcısında oynanabilecek. Oyuncuların basit yapı bloklarını kullanarak karmaşık ortamlar inşa ettiği kum havuzu (sandbox) modunu, sosyal ağlarda ve akıllı telefonlar ya da tabletler gibi mobil cihazlarda oynamak mümkün.

Brick-Force, Infernum ile ortak bir yapım olarak Koreli oyun geliştiricisi EXE Games tarafından geliştirildi. Kapalı beta 28 şubat 2012 tarihinde başlatıldı. Ücretsiz oyunun Avrupa ve Kuzey Amerika’da ilkbahar 2012’de açık beta yayınlanması planlanıyor. Farklı dillerde versiyonları hazırlanıyor. Daha fazla bilgi için oyunun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Infernum Hakkında

Infernum Productions AG, merkezi Berlin’de bulunan uluslararası bir çevrimiçi oyun yayıncısı ve geliştiricisidir. Şirket, 2011 yazında Andreas Weidenhaupt, Tobias Gerlinger ve Markus Melching tarafından kurulmuştur ve kaliteli çevrimiçi oyunlara odaklanmaktadır.

Infernum oyun deneyimlerini oyunların akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarda oynanmasını sağlayarak (çok-platformlu) genişletmektedir. Daha fazla bilgi için, lütfen şirketin web sitesini ziyaret ediniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.608


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı