M.A.R.S. Online’a 2 Yeni Harita Geliyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
M.A.R.S. Online'a 2 Yeni Harita Geliyor Poster
M.A.R.S. Online'a 2 Yeni Harita Geliyor Poster

M.A.R.S. Online'a biri PvP diğer PvP ve PvE olan 2 yeni harita geliyor. 31 Ocak tarihinde yapılacak güncelleme ile M.A.R.S. Online'a eklenecek olan haritaların isimleri: Otopark Baskını (PvP) ve Maden Ocağı (PvP & PvE). Yeni haritaların görsellerini yazının devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
31.01.2013

Dünyanın en büyük oyun firmalarından biri olan Epic Games‘in yeni jenerasyon TPS oyunu M.A.R.S. 31 Temmuz’da kapalı beta olarak açıldı ve çok kısa bir sürede 220.000’in üzerinde kişi tarafından oynanan en popüler atış oyunlarından biri haline geldi. Farklı oyun yapısı ve grafikleriyle Türkiye’de oynanan oyunlar içerisinde hemen göze çarpan M.A.R.S. gün geçtikçe içeriğini zenginleştirmeye devam ediyor.

31 Ocak tarihinde yapılacak güncelleme ile oyunumuza iki yeni harita olan PvP Otopark Baskını (Küçük Harita) ve PvP & PvE Maden Ocağı (Orta Harita) eklenecektir. Diğer ülke sunucularında büyük beğeni toplayan bu yeni iki haritamızı tüm oyuncularımızın beğeneceğine inanıyoruz.

Oyunu oynamak, daha detaylı bilgi almak ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için Gametolia web sitesini (www.gametolia.com) veya Facebook üzerinden M.A.R.S. sayfasını (http://www.facebook.com/M.A.R.S.Gametolia) ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.614


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı