Brick-Force 2012 Değerlendirmesi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Brick-Force 2012 Değerlendirmesi Poster
Brick-Force 2012 Değerlendirmesi Poster

2012'de yayına başlayan Brick-Force'un açıldığı günden sene sonuna kadar yaptığı yenilikler, güncellemeler ve kullanıcılara sunduğu hizmetler ile mevcut kullanıcı sayıları hakkında bilgileri bu yazıda bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
02.01.2013

Hem farklı hem de heyecan verici bir dünyaya sahip olan Brick-Force geride bıraktığımız 2012 senesinde bunun hakkını fazlasıyla verdi. İlk haberin yayınlanmasının ardından geçen bir senede Brick-Force’ta çok şey değişti ve Infernum aksiyon dolu ve başarılı bir 2012’yi geride bıraktı.

Baharda kapılarını açan ve aynı zamanda Infernum’un ilk lisanslı oyunu olan Brick-Force dünyasında 1,5 milyondan fazla oyuncu 1.700.000.000 tuğla ile inşa edilen 500.000’den fazla eşsiz haritada 152 farklı tuğla çeşidi ile Ölüm Maçı, Takım Ölüm Maçı, Patlatma, Savunma, Bayağı Kap ve İnşa et & Yık modlarından oluşan 6 farklı oyun modunda harikalar yaratıyor.

Bir diğer yenilik ise kısa bir süre önce yayınlanan yeni Brickstar güncellemesi sayesinde uzay tuğlalarının yanı sıra haritalarda yer çekimini değiştirmek! İster yer çekimsiz uzay parkuru ister renkli Jump’n’Run haritaları ya da tropikal orman labirentleri – hayal gücü sınır tanımıyor!

Yeni Fragman Her Şeyi Anlatıyor

Brick-Force’ta yenilikler bitmiyor: Birkaç gün önce yenilenen Tutorial’in yanı sıra oyuna kış nesneleri de geldi. Üstelik bu sene için planlanan daha çok şey var: Yeni sezon güncellemeleri ( Vahşi Batı veya Ortaçağ), mobil sürüm için yeni oyun modları ile tablet ve akıllı telefonlar için mobil sürümler de yolda. Bu sayede devasa bir platform haline gelen Brick-Force’ta oyuncular kendi oyunlarını tasarlayabilir veya çeşitli oyun seçeneklerinden faydalanabilir. Daha fazla bilgiye resmi siteden ulaşabilirsin: www.brick-force.com/tr

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.617


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı