Chloe Artık Seven Knights’ta! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Chloe Artık Seven Knights'ta! Poster
Chloe Artık Seven Knights'ta! Poster

Yüzlerce farklı karakter biriktirip geliştirebildiğiniz mobil RPG oyunu Seven Knights'a son güncelleme ile birlikte Chloe karakteri eklendi. Birbirinden güzel yeni etkinliklerin de müjdelendiği bu güncellemeyle birlikte Kale Kuşatma savaşlarının oynanış süresi 5 dakikaya düşürüldü.
Faaliyet Tarihi:
04.07.2017

Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Games Corp., mobil RPG Seven Knights’a “Chloe” adlı yeni bir kahramanın eklendiğini bugün duyurdu.

Eskiden Çağırma Dükkanı’ndaki oynanamayan karakterlerden biri olan Chloe, artık yeni bir kahraman olarak Seven Knights‘ta yer alacak. Göz renkleri farklı olan kedilerden esinlenerek oluşturulan bu karakter bir destek kahramanı ve kudretlendirildiğinde müttefiklerinin aldığı tüm hasarı sıfırlayabilen ve oldukça yararlı olabilecek bir yetenek kazanıyor.

Güncellemeyle oyuna eklenecek olan Lider Simgesi Sistemi sayesinde oyuncular, belli başarımları veya oyun içindeki belli hareketleri tamamlayarak Lider Simgesi kazanabilecekler. Bu simgeleri kazandıkça da savaşta işlerine yarayacak ek yetenekler alabilecekler.

Oyuncuların özel kahramanlar elde edebildiği popüler Seven Knights bulmaca da elden geçirildi. Önceden özel kahramanları sırayla alan oyuncular, artık istedikleri kahramanı seçerek tercih ettikleri kahramanı daha çabuk edinebilecekler.

Kale Kuşatması’nda yapılan değişikliklerin sonucundaysa 10 ila 15 dakikalık oynanış süresi 5 dakika sınırına indirildi. Bu sayede oyuncular daha kısa bir sürede oynanışa daha fazla odaklanabilecekler.

Güncellemeyle birlikte ayrıca Chloe’ye ulaşan oyunculara 4 yıldız element seçici hediye ediliyor. Bu etkinlik 6 Temmuz tarihine kadar sürerken, Chloe’yi kudretlendiren oyuncularsa 6 yıldız bir kahraman bileti daha kazanacak.

Bunların yanında düzenlenecek bir “giriş” etkinliğiyle, Seven Knights oyunculara sadece giriş yaptıkları için hediyeler verecek. Oyuncular giriş yaparak Kahraman Seçici, Gizlenmiş Ustalar, 6 Yıldız Yedi Şövalye Seçici veya 4 Yıldız Özel Kahraman Seçici elde edebilecek.

Dünya çapında son derece popüler olan Seven Knights, 500’ün üzerinde farklı karakter biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz sıra tabanlı mobil bir RPG’dir.

Seven Knights Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için Seven Knights websitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.723


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!