Seven Knights’a 2 Yeni Karakter | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Seven Knights'a 2 Yeni Karakter Poster
Seven Knights'a 2 Yeni Karakter Poster

Android ve IOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda oynanabilen mobil RPG oyunu Seven Knight yeni içeriklerle büyümeye devam ediyor. Ryan ve Velika adında 2 yeni karakterin ekleneceği oyunda yeni karaktere özel etkinlikler de düzenlenecek. Etkinlik ve karakter bilgilerine haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
04.08.2017

Mobil RPG oyunu Seven Knights‘a Ryan ve Velika adında yeni kahramanlar geliyor.

– Zorlu ve güçlü yetenekleriyle özel kahraman Ryan
– Kara büyücü Velika’yı büyü türü müttefiklerle birlikte kullanmak çok daha etkili olacak
– Netmarble hediye kutusu etkinliği düzenleyecek ve ücretsiz hediyeler dağıtacak

Netmarble Games, mobil RPG Seven Knights’a yeni özel kahramanlar Ryan ve Velika’nın geldiğini bugün duyurdu.

Asiler’den biri olan Ryan, son derece yetenekli bir eskrimci ve Elysia’nın taç giymesinden sonra ikinci komutanlığa atanmıştı. Artık oynanabilecek olan Kudretli Ryan ise delme ve kanatma becerilerine ek olarak tüm hasarlara bağışıklığıyla çok etkileyici bir oynanış sunacak.

Kara büyü üzerine çalışan Vilka, değişerek Büyücü Taşı’nı kazanmış ve bu sayede büyü gücünü arttırmış bir kara büyücü. Kudretli Velika, yanındakilerin büyü güçlerini arttırabiliyor ve özellikle de büyü türü müttefiklerini her tür hasara dayanıklı hale getiriyor. Oyuncular, yalnızca büyü türü müttefiklerden bir takım oluşturarak Velika’nın yeteneklerinden sonuna kadar faydalanabilirler.

Netmarble, yeni güncellemenin şerefine 3-10 Ağustos tarihleri arasında Ryan etkinlik zindanını açık tutacak. Zindanı tamamlayan etkinlik katılımcılar, olasılık bazlı olarak Ryan’ın Ekipman Bileti’ni kazanabilecek.

Ayrıca güncelleme gününden itibaren Netmarble bir hediye kutusu etkinliği düzenleyecek ve 17 Ağustos’a kadar her gün bir kutuyu hediye edecek. Kutuda 4 yıldız kahraman seçici, anahtar ve altın gibi çeşitli ödüller bulunacağı gibi, 14 gün peş peşe oyuna giriş yapmak garantili olarak Özel Kahraman Bileti verecek.

Dünya çapında son derece popüler olan Seven Knights, 500’ün üzerinde farklı karakter biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz sıra tabanlı mobil bir RPG’dir.

Seven Knights Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.829


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!