DAO Games 2014’e Bomba Gibi Giriyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
DAO Games 2014'e Bomba Gibi Giriyor! Poster
DAO Games 2014'e Bomba Gibi Giriyor! Poster

Oyuncuların severek oynadığı Elite Forces, kışa bomba gibi yeniliklerle giriyor. Oyuncular için düzenlenecek olan yeni oyun modları ve eklenecek yeni haritalarla oyuncular, kış döneminde farklı etkinliklerin keyfini sürecek. Ayrıca City of Steam'de de bir çok yenilik 2014'te oyunseverler ile buluşacak.
Faaliyet Tarihi:
12.12.2013

Nova Worlds Ekibi, City of Steam oyuncuları için muhteşem değişiklikler yaptıklarını açıkladı.

“Öncelikle sizleri dinledik, geliştirdik ve yeniledik. Her şeyi alt üst ettik ve adeta baştan aşağı yeni bir oyun yarattık. Hayal gücünün sınırlarını zorladık ve sizler için tek bir dakika bile boş duramayacağınız sınırsız bir dünya oluşturduk. Yeni içeriğimiz ve etkinliklerimiz ile birlikte oyunda hiç bitmeyecek, heyecanınıza heyecan katacak ve ilerlemenize katkı sağlayacak apayrı maceralar ile huzurlarınızda olacağız.”

Değerli Nexus sakinleri, Arkadia yaması sonunda geliyor. Tamamen yeni bir deneyime hazır mısınız?

Gelecek olan güncelleme sebebiyle, sunucular 1 gün kapalı kalacaktır. (11 Aralık Çarşamba 16:00 – 12 Aralık Perşembe 16:00) Sizleri kalıcı olarak memnun etmek amacıyla güncellemelerin kusursuz olduğuna emin olmak adına titizlikle çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Yama hayata geçtikten sonra siz sadık Nexus halkına özel hediyelerimiz olacak. Uzun bakım süresi ve kocaman yeni bir güncellemenin vermiş olduğu mutluluğu, sizlere sunacağımız cömert hediyelerimiz ile daha yoğun yaşayacağız. Takipte kalın, yakında daha fazla güncelleme ile geri döneceğiz!

The Lost Titans

DAO Games’in sevilen MMORPG’lerinden biri olan The Lost Titans’da kış muhteşem olacak. Yenilmez Titanların dünyasında kış hazırlıkları bütün hızıyla devam ediyor. Yeni yıla doğru oyuncuları kış etkinliklerine boğacak olan The Lost Titans, kışa özel boss etkinliklerinin de müjdesini verdi.
http://tlt.novaworlds.com/tr/

Elite Forces’a Kış Geliyor!

Oyuncuların severek oynadığı Elite Forces, kışa bomba gibi yeniliklerle giriyor. Oyuncular için düzenlenecek olan yeni oyun modları ve eklenecek yeni haritalarla oyuncular, kış döneminde farklı etkinliklerin keyfini sürecek.

Yepyeni haritalara, cilalı üniformalara, alıştığınız ve sevdiğiniz silahların kış versiyonlarına ve sürpriz yeni yıl etkinliklerine hazır mısınız?
http://ef.novaworlds.com/tr/

DAO Games Hakkında

2012 yılında kurulan DAO Games, Türkçe ve Arapça konuşan oyunculara en yeni ve en kaliteli ücretsiz devasa online oyunları yerelleştirip yayınlamayı amaçlamaktadır. BAE, İstanbul ve Ürdün ofisleri aracılığıyla tüm Orta Doğu, Türkiye ve Kuzey Afrika bölgelerine hizmet veren firma, her oyuncunun kendine ait bir oyun bulabileceği Nova Worlds isimli portalları üstünden hizmet vermektedir.

Nova Worlds Hakkında

City of Steam’in Dünya Lansmanı ile Türkiye’deki oyuncularla buluşan ve “Yeni Dünyalar” anlamına gelen Nova Worlds, Türkiye’deki en yeni oyun portalı olarak yüksek kalitede, %100 Türkçe hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş uluslararası oyun platformudur.

Toplam Okunma Sayısı : 3.412


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!