Overwatch’ın Sigma’sı Test Sunucularında! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Overwatch'ın Sigma'sı Test Sunucularında! Poster
Overwatch'ın Sigma'sı Test Sunucularında! Poster

Overwatch'ın yeni kahramanı Sigma, test sunucularında oyuncular tarafından denenmeye başlandı. Oyundaki 31. kahraman olan Sigma 62 yaşında Talon'a bağlı bir Astrofizikçi Profesör rolüne sahip. Karakterin özel güçleri ve diğer tüm özelliklerine haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
26.07.2019

24.07.2019 – Yer çekimini dilediğiniz gibi kontrol etme yeteneğiniz olsa ne yapardınız? Blizzard Entertainment’ın sevilen aksiyon oyunu Overwatch‘a eklenecek 31. kahraman Sigma ile bu sorunun cevabını dilediğiniz gibi verebilirsiniz.

Sigma son derece nazik ve bir o kadar da zeki bir bilim adamıyken ters giden bir deney sonrasında geri döndürülemez bir değişim geçiriyor ve yer çekimini kontrol edebilme özelliği kazanıyor. Bu trajik deney sırasında Sigma’nın psikolojisi alt üst olduğu için insanlık için bir tehdit olduğu kanısına varılarak hükümete ait gizli bir tesiste tecrit altına alınıyor. Nihayet Talon sayesinde özgürlüğüne kavuşan Sigma, örgüt tarafından canlı bir silah olarak kullanılmaya başlanıyor. Sigma’yı ve güçlerini keşfetmek isteyen oyuncular bu yeni kahramanı bugünden itibaren test sunucularında deneyebilir.

Sigma temelde düşmanlarınızdan gelen saldırılara karşı sağlam bir kalkan görevi görüyor ama sadece bu işe yarıyor sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Onu zorlamaya kalkanlar bedelini ağır ödüyor.

Sigma’nın Kısa Biyografisi

Gerçek İsim: Siebren de Kuiper
Yaş: 62
Meslek: Astrofizikçi/Profesör
Uyruk: Hollanda
Bağlantılı Olduğu Örgüt: Talon

Sigma’nın Yetenekleri

Hyper Spheres

Sigma iki yerçekimsel küre atışı gerçekleştirir; bu küreler kısa bir süre sonra patlayarak bölgeye ciddi miktarda hasar verir.

Experimental Barrier

Sigma seçtiği konumda bir bariyer kurar. Dilediğinde bu bariyeri geri çekebilir.

Kinetic Grasp

Sigma üzerine gelen mermileri yarı yolda durdurup onlardan kalkanlar oluşturur.

Accretion

Sigma bir çöp yığınını rakibinin üzerine fırlatarak onu yere serer.

Gravitic Flux (Ultimate)

Sigma yer çekimini kontrol ederek yakındaki düşmanları havaya kaldırır ve yere savurur.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.117


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!