Paramanya’ya Yeni Karakter Geliyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Paramanya’ya Yeni Karakter Geliyor! Poster
Paramanya’ya Yeni Karakter Geliyor! Poster

Netmarble'ın Sevilen Türkçe mobil oyunu Paramanya yerelleştirilmiş içeriğiyle dikkat çekmeye devam ediyor. Osmanlı Devleti padişahlarından Kanuni Sultan Süleyman'ın işlendiği yeni karakterin eklendiği Paramanya'da şehirlere sahip olup rakiplerinizden üstün gelmek için mücadele ediyorsunuz.
Faaliyet Tarihi:
10.10.2016

Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Paramanya, Kanuni Sultan Süleyman karakterini oyuncuların beğenisine sunuyor

Netmarble Türkiye tarafından yayınlanan ve Türkiye’nin en sevilen mobil oyunu olan Paramanya, yeni güncellemesinde Türk tarihinin efsanevi padişahı Kanuni Sultan Süleyman’ı oyuncularıyla buluşturuyor.

En Son çıkan efsaneler haritası da dahil olmak üzere 8 farklı haritada, Kanuni Sultan Süleyman karakteri eşliğinde Paramanya oynayabileceksiniz. Kanuni Sultan Süleyman karakteri, oyuna ilk defa eklenen özelliği sayesinde sahip oldukları şehirleri rakiplerinin devralmalarına karşı koruyabilen Paramanya oyuncuları, ayrıca kendi şehirlerine geldiklerinde kira ücretlerini artırıyorlar.

Paramanya, güncellemeleriyle oyun tutkunlarına yeni deneyimler ve aksiyonlar sunmaya devam edecek.

Google Play Store | App Store

Paramanya Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.343


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!