Paramanya’da 6 Milyon Coşkusu | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Paramanya'da 6 Milyon Coşkusu Poster
Paramanya'da 6 Milyon Coşkusu Poster

Türkçe mobil oyun Paramanya 6 milyonu aşan kullanıcı sayısıyla kısa sürede en çok oynanan mobil oyunlar arasına girmeyi başardı. Netmarble tarafından yayımlanan masa oyunu Paramanya Türkiye'ye özel sunduğu içerikler ile oyun severlerin büyük beğenisini toplamayı başarmıştı.
Faaliyet Tarihi:
06.04.2017

Netmarble Games, bugün en popüler mobil oyunlarından biri olan Paramanya’da, Nisan 2017 itibariyle toplam 6 milyon indirilmeye ulaştığını duyurdu ve Paramanya’nın Türkiye’deki mobil oyun severlerin en çok oynadığı mobil masa oyunlarından biri olduğunu kanıtladı.

Ücretsiz indirme, Türkçe seslendirme, tüm mobil cihazlara uyumluluk gibi özelliklerin yanı sıra Paramanya, oyunculara zarları yuvarlayıp ister arkadaşlarıyla ister aileleriyle dünyayı turlama fırsatı sunuyor. Ayrıca oyunda bulunan 10 tane birbirinden farklı harita, yepyeni karakter kartları ve aksesuarlarla eğlence hiç bitmiyorBunlarla birlikte oyunun Türkiye’de 6 milyon kullanıcıya ulaşmasını sağlayan bir özelliği daha var.

Paramanya’nın Sırrı Türkiye’ye Özgü İçerikler

Paramanya’nın bu kadar çok sevilmesinin en önemli nedenlerinden biri, oyundaki karakterlerin ve mekanların yerelleştirilerek, oyuncuların Türkiye’ye özgü içeriklerle buluşturulması. Kanuni Sultan Süleyman, Hürrem Sultan, Nasreddin Hoca gibi Türk tarihinin önemli karakterleri ile oynayabilme şansı tanıyan Paramanya, Türkiye Haritası’yla da ülkemizde yer alan en önemli tarihi eserlere sahip olmanın keyfini sunuyor. Oyunda Türkçenin yanı sıra İngilizce ve Arapça dil seçenekleri de bulunması, oyunun tüm Ortadoğu coğrafyasında popüler olmasını sağlıyor.

Paramanya’da Arkadaşlıklar Kuruluyor, Çiftler Evleniyor

Facebook’tan arkadaş daveti sağlayarak arkadaşlar arasında keyifli zaman geçirme fırsatı sunan Paramanya, sosyalleşme platformu işlevi de görüyor. Paramanya 2, 3 ve 4 kişinin oynayabildiği, oyuncuların rastgele kişilerle tanışabildiği, oyun içerisinden arkadaş ekleyip sohbet edebildiği bir oyun. Parmanya sayesinde tanışıp yuva kuran oyuncular bile var.

Özel günlere ait etkinliklerle, sürpriz hediyelerle sürekli eğlenceyi ve heyecanı zirvede tutarak Türkiye’de ve tüm dünyada herkesi etkisine alan mobil oyun Paramanya, oyun tutkunlarına yeni aksiyonlar ve maceralar sunmaya devam edecek.

Paramanya oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

Google Play Store | App Store

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.586


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!