Point Blank’te Rekabet Artıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Point Blank'te Rekabet Artıyor! Poster
Point Blank'te Rekabet Artıyor! Poster

Sevilen MMOFPS oyunu Point Blank'te merakla beklenen Rekabetçi Dereceli Sistem güncellemesi artık yayında! Yeni güncellemeyle birlikte oyuncular tek başına dereceli sisteme girebilecek ve burada seviye atlayarak yeteneklerini kanıtlayabilecek.
Faaliyet Tarihi:
06.09.2018

05.09.2018 – TG’ye geçişle ekonomik sistemini yenileyen TAM Game Ekibi, şimdi de oyuncular arasındaki rekabete “Dereceli Sistem” ile yeni bir soluk getiriyor.

Point Blank “Rekabetçi Dereceli Sistem” güncellemesi oyundaki yerini aldı. Artık oyuncular bir topluluğa bağlı kalmadan tek başlarına Dereceli Sistem’e girecek ve burada seviye atlayarak kendilerini kanıtlayabilecekler. Böylece hem rekabetin tadına varacaklar hem de kendi seviyelerindeki oyuncularla kıyasıya mücadele edecekler.

Oyuncular hızlı bir şekilde kendi seviyelerindeki oyuncularla “Dereceli Puan (ELO Sistemi)” kullanılarak eşleştirilecek ve sistem aktif olarak sezonlar halinde oyunda yerini alacak.

Buna ek olarak oyuna “Normal Eşleşme” modunu da getiren TAM Game Ekibi, dereceli maçlardaki puanlarınıza dokunmadan sizleri rahatça oynayabileceğiniz oyunlara yönlendirecek. Sezon olsun ya da olmasın bu özellik sürekli oyunda olacak.

TG birimine geçişin hemen ardından güncellemelerine devam eden Point Blank, çok yakında yeni sürprizlerle ve yoğun eSpor faaliyetleriyle oyuncularına heyecan verici içerikler sunmaya devam edecek.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.966


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!