Red Bull 2018 Dota 2 Turnuvası Başlıyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Red Bull 2018 Dota 2 Turnuvası Başlıyor Poster
Red Bull 2018 Dota 2 Turnuvası Başlıyor Poster

Dota 2 oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Red Bull Son Şampiyon turnuvasının elemeleri 24 Şubat'ta başlıyor! 16 yaşını dolduran tüm Dota 2 tutkunları 4 gün sürecek olan elemelere katılıp büyük finale adını yazdırmak için mücadele etmeye hak kazanabilir.
Faaliyet Tarihi:
24.02.2018

2017’de büyük coşkuyla karşılanan ve Dota 2 hayranlarının yüksek katılımıyla gerçekleşen Dota 2 tutkunlarının heyecanla beklediği ve merakla takip ettiği Red Bull Son Şampiyon bu sene de 16 yaşını doldurmuş katılımcılar için bir kez daha performanslarını gösterebilecekleri bir platform oluşturmaya geliyor. 24 Şubat’ta başlayacak elemeleriyle, duyurulduğu andan itibaren Dota 2 oyuncularının ilgi odağı olan Red Bull Son Şampiyon, 4 günlük bir eleme sürecinden sonra Playofflarda toplam 8 takımı ağırlayacak. Red Bull Son Şampiyon’un ilk finalisti, 2017 Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nda şampiyonluğu elde eden ANT E-Spor Kulübü olacak.

24 Şubat, 25 Şubat, 3 Mart ve 4 Mart tarihlerinde yapılacak elemelerden yükselen 7 Türk takımına Playofflarda, geçen sezonun Red Bull Son Şampiyon Azerbaycan finalisti ve kazananı olan Young P.I.M.Ps takımı eşlik edecek. Azeri takım Young P.I.M.Ps, Azerbaycan’da gerçekleşen çekişmeli final maçının galibi olarak Red Bull Son Şampiyon’un Türkiye ayağına Wildcard daveti alarak katılma hakkı elde eden ilk yabancı takım olacak.

Playoffların, elemelerden hemen sonraki haftasonu, 10-11 Mart tarihlerinde yapılacağı açıklandı. Bu müthiş maceradan galip çıkmayı başaran iki takım, 25 Mart Pazar Günü Red Bull Son Şampiyon Büyük Final’inde Grand Pera Emek Sahnesi’nde mücadele edecek. Playoff ve Final Aşamaları canlı olarak yayınlanacak. Tüm duyurular ve Red Bull Son Şampiyon’a özel içerikler için ESL Türkiye Facebook, Twitter Sayfalarını ve www.redbull.com/sonsampiyon adresini takip etmeyi unutmayın!

Bu büyük heyecanı yaşayan takımlardan biri olmak için elemelere kayıt linki: Red Bull Son Şampiyon

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.188


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!