Seafight’a Efsanevi Gemi Tasarımı | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Seafight'a Efsanevi Gemi Tasarımı Poster
Seafight'a Efsanevi Gemi Tasarımı Poster

Bigpoint tarafından yayımlanan tarayıcı tabanlı deniz savaşları oyunu Seafight özgün gemi tasarımlarıyla oyun severleri memnun etmeye devam ediyor. Osmanlı motifli gemilerinin ardından Barbaros isimli yeni gemiyle donanmanız artık daha güçlü olacak.
Faaliyet Tarihi:
25.07.2014

Bigpoint’in sevilen oyunlarından Seafight, özgün gemi tasarımlarına devam ediyor. Hazırladığı Osmanlı motifli Kalyon ve Uçurtma gemileri ile geçen sene Mart ayına damgasına vuran Seafight, şimdi de yeni bir tasarımı hayata geçiriyor.

Osmanlı tarihinin ünlü Türk denizcilerinden olan ve kaptan-ı derya namıyla bilinen Barbaros Hayrettin Paşa silüetiyle heybetli bir görünüm kazandırılan bu gemi ile elit Seafight korsanları, %13’den başlayan darbe gücü ve 40.000’den fazla savaş puanı kazanarak mücadelelerin seyrini değiştirecek ve efsanevi bir deneyim yaşayacak.

Yüksek özellikleri ile donanmanın vazgeçilmez gemileri arasında yerini alacak ve 25 Temmuz 2014 itibariyle satışa sunularak denizlere inecek olan “Barbaros” gemisini merak ediyorsanız, Seafight‘a giriş yapmayı unutmayın.

Toplam Okunma Sayısı : 5.655


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!