Wargaming’ten Twitch Atağı | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Wargaming'ten Twitch Atağı Poster
Wargaming'ten Twitch Atağı Poster

Wargamin tarafından yayımlanan World of Tanks ve World of Warplanes oyunları yeni getirilen WG Stream özelliği ile artık daha keyifli. Çektiğiniz videoları Twitch üzerinden paylaşmanızı sağlayan bu özelliğin detaylarını haberin devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
25.07.2014

25 Temmuz 2014 – Wargaming bugün oyuncuların World of Tanks ve World of Warplanes oyun yayınlarını dünyanın lider video platformu ve oyuncu topluluklarının buluşma noktası Twitch‘e oyun istemcilerinden direkt olarak aktarma olanağı sağlayacak Wargaming destekli WG modunu duyurdu. Artık Wargaming’in PC oyunlarındaki yoğun savaşları masaüstünden Twitch izleyicilerine sadece bir tıklama ile canlı olarak yayınlanabilecek.

WG Stream‘in kullanıcılara sunulmasından bu yana bu yayınları izleyen seyirciler %18 oranında artış gösterirken World of Tanks ve World of Warplanes kanallarındaki toplam canlı yayın sayısı ikiye katlandı.

Twitch‘in İş Geliştirme Direktörü Van Dusen: “Wargaming sürekli Twitch topluluğunun benimsediği yüksek kalitede içerikler üretmiştir,” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “World of Tanks zaten düzenli bir şekilde aylık en iyi oyunlar listesinde yer almaktaydı. Bu entegrasyon oyunların listenin daha da yukarılarına çıkmasına yardımcı olacaktır.”

Wargaming İş Geliştirme Müdür Yardımcısı Mike Turner: “World of Tanks ve World of Warplanes Twitch entegrasyonlarını sağlayan WG Stream‘i sunmaktan dolayı heyecanlı ve gururluyuz.” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “Her iki oyunun muhteşem aksiyonunu milyonlarca Twitch izleyicisine aktarmak Wargaming için çok önemli. WG Stream, pilot ve tankçılarımızın destansı zaferlerini tüm dünyadaki milyonlarca izleyiciyle paylaşmasını sağlıyor.”

WG Stream modu hem acemi hem de deneyimli oyuncular düşünülerek tasarlandı. Kullanımı kolay arayüz oyuncuların oynanış yayınlarını ve garajdaki görüntüleri aktarmalarına, yayınlarını yönetmek için kısayol tuşları atayabilmelerine, yayın kalitelerini optimize edebilecek birçok özelliğe olanak sağlıyor. Bu mod, güncellenmeye ve Wargaming canlı yayın deneyimini arttırmak için ekstra özellikler kazanmaya devam edecek.

WG Stream‘i bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki linklere tıklayınız:
World of Tanks WG Stream indir | World of Warplanes WG Stream indir

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.501


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!