World of Tanks Anlık Oyuncu Rekorunu Kırdı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
22.01.2014

Wargaming, bugün ücretsiz aksiyon oyunu World of Tanks‘in Rusya sunucularında, 19 Ocak 2014 tarihinde, 1,114,000 oyuncunun aynı anda online olarak, yeni bir rekor kırıldığını duyurdu.

“2013’te yeni oyun mekanikleri ve yeni içerikler ekleyerek World of Tanks‘in daha da büyümesi için çok çaba harcadık.” diyen Wargaming’in Yayıncılıktan Sorumlu Başkan Yardımcısı Andrei Yarantsau, sözlerine şöyle devam etti: “Rus sunucularında günün farklı saatlerinde oynamayı tercih eden tankçılar, son birkaç aydır, günlük aktif oyuncu sayısını birkaç milyonun üzerine taşımışlardı. En yüksek anlık oyuncu sayısı yine son birkaç aydır 900,000’in üzerinde seyrediyordu. Nihayetinde bu sayı bir milyon barajını aştı. Bu sayıyı 2014’teki geliştirme planlarımızla daha da yukarılara çekeceğimize inanıyoruz.”

Dünyadaki sanal tankçı ordusu şimdiden 75,000,000’u geçmiş durumda ve devam eden büyümeyle, Wargaming takımı, milyonlarca World of Tanks oyuncusunun en iyi deneyimi aldığından emin olmak için çalışıyor.

World of Tanks Hakkında

World of Tanks zırhlı savaşlarının temel alındığı ilk ve tek takım tabanlı devasa çok oyunculu online aksiyon oyunudur. Kendinizi dünyanın her yerinden çelik kovboyların katıldığı, İkinci Dünya Savaşı’nın epik tank savaşlarının ortasına atın. Cephaneliğiniz, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Sovyetler Birliği, Fransa, Birleşik Krallık, Japonya ve Çin’in tarihsel gerçekliklerine göre hazırlanmış 300 zırhlı aracını içeriyor.

Araç geliştirmeleri ve yükseltmelerine izin veren esnek oyun sistemi, oyun içinde herhangi bir aracı ve silahı denemenize izin verir. İster düşmanlarınızı hafif zırhlı ve manevra kabiliyeti yüksek araçlarla yorun, ister çok amaçlı orta zırhlı tanklarla düşman hattını yarın, ister devasa ağır zırhlı tankların ateş gücünü kullanıp rakip tankların ağır zırhlılarını yok edin, isterseniz de uzun mesafeli havan toplarıyla keskin nişancı olun. Her bir birim kendi kendi avantajlarına sahiptir ve doğru kullanıldıkları zaman savaş alanında son derece verimli olabilirler. Fakat iyi bir tank komutanı olmak kazanmak için yeterli değildir! World of Tanks‘de her şey takım oyununa bağlıdır. Zafer takım arkadaşlarınızın ve sizin yeteneklerinizi birlikte kullanmanıza bağlıdır. Herkesin savaş alanında kendine özel bir rolü vardır. Çelik imparatorluğunuzu ilan etmek için favori stratejinizi oluşturun ve tank gücünün yenilmez otoritesini ilan edin.

World of Tanks‘e Katılın: https://worldoftanks.eu/play/tr/

Wargaming Hakkında

Wargaming ödüllü bir online oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır; aynı zamanında ücretsiz MMO pazarının liderlerinden biridir. 1998’de özel bir şirket olarak kurulmuş ve 15’ten fazla oyun geliştirmiştir. Şu anda 2800’den fazla çalışanıyla, Kuzey Amerika, Avrupa, Rusya, Asya ve Avustralya gibi kilit bölgelerde ofisleri vardır.

Wargaming şu anda, Nisan 2011’de başlamış ve günümüzde 75 milyon oyuncuya ulaşmış firmanın amiral gemisi zırhlı online savaş oyunu World of Tanks, uçuş savaşı World of Warplanes, merakla beklenen ve deniz savaşlarını içeren, 2014’te açılacak olan World of Warships gibi 20. yüzyıl savaşlarının konu alındığı takım bazlı devasa online savaş serisi üzerinde çalışmaktadır. Wargaming, Haziran 2012’de, tüm savaş oyunlarını tek bir portalde toplayan Wargaming Wargaming.net Servisi’ni duyurdu.
www.wargaming.net

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.210


Yorumlar

2 yorum yapıldı