Yeni Macera Rise of Azshara Yayında! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Yeni Macera Rise of Azshara Yayında! Poster
Yeni Macera Rise of Azshara Yayında! Poster

World of Warcraft'ın en yeni genişleme paketi Battle for Azeroth'un ikinci büyük içerik güncellemesi olan Rise of Azshara'da Alliance ve Horde, aralarındaki vahşi savaştan bile daha büyük bir tehdit olan Queen of the Tides'a (Dalgaların Kraliçesi) karşı savaşmak zorunda kalacak.
Faaliyet Tarihi:
27.06.2019

26.06.2019 – Blizzard Entertainment’ın dünyaca ünlü çevirimiçi oyunu World of Warcraft’ın genişleme paketi Battle for Azeroth’a gelen yepyeni macera Rise of Azshara, bugün itibariyle yayında. Hikayenin bu bölümünde Dalgaların Kraliçesi, kaynayan bir lanet eşliğinde denizlerin derinliklerinden geliyor!

Battle for Azeroth’un yeni içeriği Rise of Azshara’da Heart of Azeroth sistemine “Essences” eklenmesi, Nazjatar ve Mechagon adında keşfedilecek iki yeni bölge, taurenler ve gnome’lar için Heritage Armor, yeni Benthic eşyaları, oyuncuları Azshara’s Eternal Palace’ın (Azshara’nın Sonsuzluk Sarayı) derinliklerine götürecek tüyler ürpertici bir raid gibi pek çok özel içerik sizleri bekliyor.

– NAZJATAR YÜKSELİYOR – Denizler yarılarak naga’ların batmış başkentini ve Kraliçe Azshara’nın kudretli tahtını gözler önüne seriyor. Nazjatar’ı keşfederken naga hâkimiyetine başkaldıran Unshackled veya Ankoan halklarından biriyle güçlerinizi birleştirmeniz; hatta NPC müttefiklerinizle birlikte maceraya atılmanız (ve onlara seviye atlatmanız) mümkün.

– ÖZGÜR BİR MECHAGON İÇİN – Mechagon şehri ve çevresindeki hurdalık arazileri tehdit altında. Sürgün edilmiş Prens Erazim ve Rustbolt Resistance’la bir araya gelerek teçhizat ve hazine bulmak için yeni bölgenin altını üstüne getirin. Ardından, Karazhan tarzındaki yeni “mega-zindan” Operation: Mechagon’da deli bir kralı tahtından indirin.

– AZSHARA’S ETERNAL PALACE’A SALDIRIN – Bu 8 bossluk raid de Nazjatar’ın en kudretli savunucularını ve en korkunç yaratıklarını dize getirin. En sonundaysa korkunç Queen Beneath the Tides’a (Dalgaların Altındaki Kraliçe) karşı gücünüzü kanıtlayın.

– HEART OF AZEROTH’U ESSENCE’LARLA EFSUNLAYIN – Heart of Azeroth’a yepyeni bir ilerleme ve karakter özelleştirme katmanı ekleyen Essence’ların gücünden faydalanın. En çok ilginizi çeken Essence güçlerinin peşine düşün ve kuvvetli özelliklere ve oyunun seyrini değiştiren aktif yeteneklere kavuşun.

– GÖKLERE YÜKSELİN – Battle for Azeroth Pathfinder başarımlarının gereksinimlerini tamamlayarak Kul Tiras, Zandalar, Mechagon ve Nazjatar’da uçma becerisi kazanın.

– HEROIC WARFRONT: STROMGARDE – En sadık müttefiklerinizle bir araya gelerek işbirliği ve strateji becerilerinizi Heroic Stromgarde’da test edin. Bu cephe, en deneyimli birliklerin bile sınırlarını zorlayacak şekilde tasarlandı.

– BİNEĞİNİZİ DONATIN – Yepyeni Mount Equipment (Binek Ekipmanı) sistemi, bütün koleksiyonunuzu water-walking (suda yürüme), slowfall (yavaş düşüş) ve daze protection (afallatma koruması) gibi becerilerle kişiselleştirmenize olanak tanıyor. En sevdiğiniz özelliği seçin ve bineklerinizin üstünde Azeroth’u fethedin.

– GNOME VE TAUREN HERITAGE ARMOR – En üst seviyeye ve kendi faction’ında Exalted mertebesine ulaşmış bir gnome veya tauren karakteriniz mi var? Hemen ilgili görevleri yapmaya başlayarak bu saygıdeğer ırklar hakkında daha fazla şey öğrenin ve her biri için Heritage Armor (Yadigâr Zırh) kazanın.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.357


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!