Starcraft: Cartooned Yayında! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Starcraft: Cartooned Yayında! Poster
Starcraft: Cartooned Yayında! Poster

Carbot Animations katkılarıyla hazırlanan Starcraft: Cartooned artık yayında! Efsane gerçek zamanlı strateji oyunu StarCrat'ın tüm karakter ve arayüzünü Carbot Animations'ın görsel tasarımlarıyla tek başınıza ya da arkadaşlarınız ile birlikte oynamak için acele edin.
Faaliyet Tarihi:
11.07.2019

10.07.2019 – Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen gerçek zamanlı strateji klasiği StarCraft, Carbot Animations’ın çizgi filme benzeyen sevimli grafikleriyle karşınızda! İster Koprulu sektörünün emektarlarından ister oyuna yeni gelen oyunculardan biri olun, StarCraft: Cartooned, StarCraft’ı deneyimlemek için size yepyeni ve çok eğlenceli bir fırsat sunacak.

Oyunda her bir birim, yapı, harita, menü öğesi ve görev, Carbot Animations’ın sevilen görsel tasarımlarıyla renkleniyor. Dilerseniz Epik tek oyunculu moduna yeni bir soluk getirin ya da bu çılgın görünümlü macerayı internete taşıyarak çok oyunculu modda ladder kasın.

Bunların hiçbiri olmazsa en sevdiğiniz custom bir oyunda arkadaşlarınızla (onlarda Starcraft: Cartooned olmasa bile) birlikte oynayın.

Oyunu buradan alabilirsiniz.

Starcraft: Cartooned’la StarCraft hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 575


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı