Strife | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

2012 yılında geliştirilmeye başlanan ve Mayıs 2013’te ilk kapalı beta testini gerçekleştiren Strife, Heroes of Newerth‘ün mimarı S2 Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan free2play mobA oyunudur. K2 Engine oyun motoruyla şekillendirilen Strife farklı oyun modlarının yanı sıra Twitch entegrasyonu ve maç kaydetme sistemiyle özellikle yayın yapmayı seven oyuncuların dikkatini çekecek gibi görünüyor.

Açık betaya 20 hero ile başlangıç yapan oyunda şu an için 8 farklı pet yer alıyor. Özgün tasarımlara sahip pet ve heroların neredeyse hepsinin farklı kostüm seçenekleri bulunmakta. Eğlenceli görsel efektleri ve skill animasyonlarıyla beğeni toplayan Strife zengin item seçenekleriyle de keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

Single Player, Matchmaking ve Custom Matches olmak üzere 3 temel mod ile oyuncuları karşılayan Strife, farklı senaryolardaki alt oyun modları ile her seviyede kullanıcıya uygun seçenekler sunuyor. İzleyici olarak da maçlara katılabildiğiniz oyunda botlarla birlikte farklı zorluktaki botlara karşı savaşarak oyun hakimiyetinizi arttırabilir veya hikaye modunda farklı herolar ile aşama aşama ilerleyerek oyunu daha yakından tanıyabilirsiniz.

Zengin içeriği ve esnek yapısıyla piyasada yer edinmeye niyetli olan Strife, MAC ve Linux uyumlu sürümleriyle de benzerlerinden bir adım öne çıkmayı başarıyor.

Strife Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP SP3+, Mac OS X 10.7+, Linux
İşlemci: Dual-core Intel veya AMD 2.4 GHz +
RAM: 2 GB
HDD: 4 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600+, ATI/AMD Radeon HD 2600+, Intel HD 2000+
İlgili HaberlerYorumlar

8 yorum yapıldı
Yorum Yaz!