Tanki Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Son yıllarda sayısı hızla artan simülasyon oyunları her geçen gün şaşırtıcı özellikler ve daha düşük sistem gereksinimleri ile oyun severlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Bol aksiyonlu tank simülasyonu Tanki Online‘ı benzerlerinden ayran en önemli özellik 3 boyutlu grafiklere sahip olmasına rağmen herhangi bir yükleme ve kurulum yapmaya gerek duymadan tarayıcı üzerinden oynanabilmesi.

Kısa bir eğitim turunun ardından kendi tankınız ile eğlenceli savaşlara katılabildiğiniz Tanki Online‘da sadece bir kaç tuş kullanarak tankınızı yönetebilir ve rakiplerinizi yok edebilirsiniz. Sahip olduğunuz tankı, silah teknolojisini geliştirerek lazer, lav, plazma topu gibi tahrip gücü yüksek bir ölüm makinesine dönüştürebilir ve gövde malzemesinde değişiklik yaparak farklı silahlara karşı dayanıklılığını arttırabilirsiniz.

Tanki Online‘da sahip olduğunuz tankı sadece saldırı ve savunma gibi temel özellikleriyle değil görünüş itibariyle de özelleştirebiliyorsunuz. Tankınızı istediğiniz bir renge boyayabilir, farklı desenler kazandırabilir ya da çeşitli dövmeler ekleyerek benzersiz bir görünüme kavuşturabilirsiniz

Kırsal alan ve şehir merkezleri gibi çeşitli temaların işlendiği çok sayıda harita seçeneği sunan oyunda gece ve gündüz ayrımı da bulunuyor. Ayrıca Tanki Online‘da Herkesin tek başına savaştığı Deathmatch’in yanı sıra bayrak kapmaca gibi takım olarak mücadele ettiğiniz modlar da yer almakta.

Tanki Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8, Mac OS X 10.5.8+, Linux
İşlemci: 2.33GHz+ (masaüstü) Intel® Atom™ 1.60GHz+ (laptop)
RAM: 1 GB
Ekran Kartı: 128 MB
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8, Mac OS X 10.5.8+, Linux
İşlemci: Intel Core i3-i5 2.33GHz ve üzeri
RAM: 4 GB
Ekran Kartı: 1 GBYorumlar

19 yorum yapıldı
Yorum Yaz!