Tiger Knight: Empire War | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Çin merkezli oyun firması NetDragon tarafından geliştirilen ve yayımlanan Tiger Knight, İlkçağ dönemini konu alan bir MMORPG oyunudur. İmpatorlukların sürekli savaş halinde olduğu M.Ö. 200’lü yıllarda Roma, Han, Kuşan veya Part İmparatorluklarından birine dahil olarak kılıç, yay ve mızrak gibi ilkel silahlarla davasa savaşlara katılabilirsiniz.

Tarihi gerçekliklere dayanılarak geliştirilen oyunda döneme ait savaş araçları ve kostümlerin yanı sıra tarihe geçmiş generaller ile de karşılaşmanız mümkün. Komutanınızı oluşturarak başladığınız Tiger Knight‘ta bağlı olduğunuz imparatorluğa özel görevleri yerine getiriyor, savaşlara katılıyor ve hem para hem de tecrübe puanı kazanarak seviye atlıyorsunuz.

Kazandığınız paralar ile daha gelişmiş zırh, binek ve silahlar satın alarak karakterinizi güçlendirebilir, tecrübeli bir emir subayına sahip olarak savaşlarda rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.

PvE görev ve savaşların yanı sıra PvP savaşlar da gerçekleştirebildiğiniz Tiger Knight‘ta gerçek oyunculardan oluşan 200 kişilik ordularla toplam 400 kişinin yer aldığı meydan savaşlarına katılabilir ve imparatorluğunuzun sürekliliği için tüm yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

Tiger Knight: Empire War Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Win 7, 8, 10 32bit 
İşlemci: 3.0 GHz Dual core
RAM: 4 GB
HDD: 10 GB kullanılabilir alan 
Ekran Kartı: directx9 destekli 1GB
Ses Kartı: DirectX destekli
İşletim Sistemi: Win 7, 8, 10 64bit 
İşlemci: 3.7 GHz 4 core
RAM: 8 GB 
HDD: 10 GB kullanılabilir alan 
Ekran Kartı: directx11 destekli 2GB 
Ses Kartı: DirectX destekli
İlgili HaberlerYorumlar

9 yorum yapıldı