Warmonger | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Merkezi Kore’de yer alan oyun şirketi JoyImpact tarafından geliştirilen ve GamesInFlames yayımcılığında oyun severler ile buluşan Warmonger, MOBA oyunlarına benzerliğiyle dikkat çeken bir MMORPG oyunudur. İzometrik kamera açısına sahip olan Warmonger, aynı şirket tarafından geliştirilen Crush Online oyununun geliştirilmiş versiyonudur.

Gaia adı verilen sanal bir dünyada geçen oyunda farklı yeteneklere sahip 3 benzersiz ırk seçeneği yer almaktadır. Oyuna başladığınızda verilen farklı zorluk derecesine sahip görevleri yerine getirerek çeşitli silah ve eşyalar kazanabildiğiniz oyunda seviye atlayıp karakterinizi geliştirerek PvP savaşlara adım atabilirsiniz.

PvP özellikleriyle öne çıkan Warmonger‘da loncanız ile birlikte kale kuşatma etkinliklerine girebilir ve bol aksiyonlu savaşlarda ırkınızı temsil edebilirsiniz. Kazananlar için büyük avantaj sağlayan kuşatma savaşlarında kazananlar kaybeden tarafın ganimetlerinin yanı sıra ekstra hediyelere de sahip olmaktadır.

Rekabetçi bir oyun sistemine sahip olan Warmonger‘de en yüksek puana sahip olan oyuncu, dahil olduğu ırkta imparator olarak halkını yönetmeye hak kazanmaktadır.

Warmonger Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı