Flyff | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Fly For Fun kısa ismi ile Flyff Koreli oyun stüdyosu Gala Lab tarafından geliştirilen ve Avrupa’da Webzen tarafından yayınlanan anime çizimlere sahip bir MMORPG oyunudur. İlk olarak 2005 yılında yayın hayatına başlayan Flyff bir çok ülkede farklı yayıncılar aracılığıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Flyff basit arayüzü sayesinde kolay oynanabilirlik sağlarken, eğlenceli müzikleri ile sizi rahatlatırken, abartısız grafikleri ile de keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor. Oyunda gece gündüzün yanı sıra 4 mevsimin etkilerini de açık şekilde yaşıyorsunuz. Karakter oluşturma sırasında oyuncuya sunulan sınırlı seçenekler ile gözden eksi puan alsa da, market içerisinde sunduğu zengin özelleştirmeleri verileriyle bu eksiğini kısmen de olsa tamamlıyor.

Flyff‘in dar hikayesi kısa süre sonra tekrarlayan bir hikayeye dönüşüyor. Quest sistemi de tekrara dayandığı için zaman zaman oyundan sıkılmanıza sebep olabilir. 5 farklı sınıfın bulunduğu oyun’da seviye yükseldikçe sınıflar kendi içlerinde değişim göstermeye başlıyor. Örneğin bir büyücü, belirli seviyeye geldiğinde büyücünün üst sınıfı olan elementaliste geçiş yapabiliyor. Seviye 60’a geldiğinde ise bir alt sınıf seçebiliyorsunuz. Flyff‘de PvP lonca savaşları, düellolar ve açık alan karşılaşmaları şeklinde yapılabiliyor. Loncalar birbirlerine savaş ilan edebiliyor ve açık bir haritada savaşabiliyorlar.

Flyff Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 2000/XP/Vista
İşlemci: Pentium-III 600MHz
RAM: 256MB
HDD: 2.0 GB
Ekran Kartı: 64 MB ve üzeri
DirectX: 9.0c
İşletim Sistemi: Windows 2000/XP
İşlemci: Pentium-IV 1.0GHz ve üzeri
RAM: 512MB ve üzeri
HDD: 3.0 GB ve üzeri
Ekran Kartı: 256 MB ve üzeri
DirectX: 9.0c ve üzeri
İlgili HaberlerYorumlar

1 yorum yapıldı
  • asan says:

    Beyler FLYFF US OYNAYAN VE BU YAZIYI GÖREN VARSA US – LYKAN SERVER Name : SacredCriminal gelin her türlü yardımcı olurum.