Han Savaşları | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

XS Software tarafından yayınlanan Han Savaşları (Khan Wars) yükleme yapmadan tarayıcınızdan oynayabileceğiniz ücretsiz savaş/strateji oyunudur. Orta Çağ’da geçen Han Savaşlar’ında 12 benzersiz ulus (Türkler, Persler, Ruslar, Polonyalılar, Japonlar, Moğollar, Litvanyalılar, Britanlılar, Bizanslılar, Bulgarlar, Almanlar ve Franklar), 16 farklı kuşatma ve savaş ünitesi, 13 ayrı yetenek, 12 özel ünite ve daha bir çok özellik bulunuyor.

Oyuna başladığınızda sizi yardımcınız karşılıyor. Kalenizi geliştirmenize yardımcı olan yardımcınız yeterli birikime sahip olduğunuzda sizi yalnız bırakacaktır. Altın madeni, demir madeni, oduncu kampı ve çiftlik gibi kaynak biriktirmenizi sağlan binalarınız ile ordunuz arasındaki en iyi dengeyi bulmalısınız, aksi taktirde halkınız ve ordunuz aç kalabilir veya saldırıya uğradığınız durumlarda yeni birim üretemeyebilirsiniz..

Han Savaşları‘ndaki gelişmiş ordu sistemi sayesinde farklı özelliklere sahip birçok birim üretebilirsiniz. Unutmayın, savaşlarda önemli olan çok sayıda askere sahip olmak değil, çeşitli birimlerin doğru şekilde kullanılmasıdır. Savaş açacağınız rakibe uygun savaş birimlerini kullandığınız taktirde sayısal üstünlüğünüz olmasa da stratejik üstünlük sağlayarak galibiyete ulaşabilirsiniz.

Han Savaşları Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

5 yorum yapıldı
Yorum Yaz!