HEX: Shards of Fate | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

HEX (Cryptozoic) Entertainment tarafından geliştirilen ve Gameforge tarafından yayımlanan HEX: Shards of Fate, free2play koleksiyon kart (MMOTCG) oyunudur. Irk, sınıf seçimi, lonca yapısı, kurgusu ve kart geliştirme gibi özellikleriyle diğer kart oyunlarından bir adım öne çıkan HEX: Shards of Fate aynı zaman da bu özellikleriyle RPG kapsamına da girmektedir.

Entrath dünyasında savaşan bir şampiyon rolünü üstlendiğiniz oyunda, rakibinizin elindeki kartları dikkate alıp doğru stratejiyi uygulayarak deneyimli birimlerinizi mücadeleye gönderiyor ve düşmanlarınızı yok etmeye çalışıyorsunuz. The Ardent ve The Underworld adında iki düşman oluşumun yer aldığı HEX: Shards of Fate‘in Türkçe versiyonunda şu an için dört farklı ırk seçeneği bulunuyor. Human, Orc, Dwarf ve Shin’hare olarak karşımıza çıkan bu ırklara ait kartların birbirinden farklı görünüm ve özelliklere sahip olması içeriğin bir kat daha zenginleşip stratejinin daha ön plana çıkmasını sağlıyor.

HEX: Shards of Fate‘de en az 60 en fazla 300 karttan oluşan desteler oluşturabilirsiniz. Benzersiz özelliklere sahip altı ayrı sınıftan oluşan kartlar kullanım amaçları bakımından da altıya ayrılır. Örneğin bazı kartlarla doğrudan rakibe saldırıp hasar verebilirken, bazılarıyla rakibin hasarını engelleyebilir veya diğer kartlarınıza destek olarak güçlerini arttırabilirsiniz.

HEX: Shards of Fate Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşlemci: Intel Core i3-2120 @ 3.30GHz
İşletim Sistemi: XP/Vista/7/8 (güncel SP)
Ekran Kartı: Geforce 6600 / Radeon X1550
RAM: 2 GB
HDD: 2 GB
DirectX: 9.0c
İşlemci: Intel Core i3-2120 @ 3.30GHz +
İşletim Sistemi: XP/Vista/7/8 (güncel SP)
Ekran Kartı: Geforce 9800 / Radeon HD4850
RAM: 1 GB +
HDD: 2 GB +
DirectX: 11
İlgili HaberlerYorumlar

3 yorum yapıldı
Yorum Yaz!