HEX: Shards of Fate; Herofall Kart Serisine Kavuştu | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
HEX: Shards of Fate; Herofall Kart Serisine Kavuştu Poster
HEX: Shards of Fate; Herofall Kart Serisine Kavuştu Poster

Gameforge'un Türkçe dil desteğiyle yayımladığı sevilen koleksiyon kart oyunu HEX: Shards of Fate, merakla beklenen Herofall kart serisine kavuştu. 275 karttan oluşan yeni seri 18 seviyeye sahip ve yeni oyun mekanizmaları sunuyor. 5. kart seti Herofall hakkındaki tüm detaylara haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
09.09.2016

TGC yeni ekipmanlar, paralı askerler, kart kapları ile 275 ekstra koleksiyon kartı ve dört yeni özellikle genişletiliyor.

8.9.2016, Karlsruhe – Gameforge ve Geliştirici HEX Entertainment kısa süre önce HEX: Shards of Fate oyununun “Herofall” adındaki beşinci kart setini yayınladı. 275 kart seçenekler yelpazesini genişletiyor, bunların 18’i destansı seviyesine sahip. 5. set yeni oyun mekanizmaları sunuyor ve daha derin taktiksel ve stratejik düşünce istiyor.

Bitmeyen bir koleksiyon tutkusu ve güçlü yetenekler

275 yeni kart arasından 77’si nadir, 18’i destansı ve 26’sı alternatif tasarımlı kart toplanabiliyor. Oyuncular yeni özellikleri de iple çekiyor: Örneğin elde bulunan “taaruz” birlikleri kartları güçlendirirken “yağma” oynandıktan hemen sonra etkisini gösteriyor: Burada kriptodan bir kart feda ediliyor, bu da ekstra bir güçlendirme etkisi sağlıyor. “Kahramanlık” ve “Dehşetengiz” “Ardor” ve “Yeraltı Dünyası” fraksiyonlarına özeldir.

“Kahramanlık” ile oyuncu özel etkilerden yararlanan kendi birliklerini güçlendirirken “Dehşetengiz” ile aynı hamlede saldırmak zorunda olan ve sadece bunun için kullanılabilen, küçük ve ucuz birlikler geliştirilebiliyor.

Ülkenin yeni şampiyonlara ihtiyacı var

Güncelleme yeni ekipmanlar, paralı askerler, kart kapları, PvE kartları ve soketlemek için 20 yeni ekstra değerli taş dışında “Yeraltı Dünyası’ndan”, “Kan Dokuyan Zorath” ve Ardor’lu “İki Tomahavk” gibi kendine özel sihirlere sahip 20 yeni şampiyon içeriyor. İki şampiyon da oyuna Dehşetengiz kartları getiren veya oyuncunun eline bir Kahramanlık kartı çağıran flamalar oluşturma yeteneğine sahip.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.494


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!