League of Legends | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Dünyanın en çok oynanan online bilgisayar oyunu ünvanına sahip olan Free2Play mobA oyunu League of Legends (kısaca LoL), Türkiye’de yayına başladığı günden bu yana hayran kitlesini hızla arttırmaya devam ediyor.

Riot Games tarafından geliştirilen ve Türkiye dahil bir çok bölge ve dilde yayımlanan League of Legends kendine özgü tasarım ve yeteneklere sahip çok sayıda şampiyon seçeneği sunmakta. Çeşitli savaş alanları ve modlarıyla alışılmışın dışında bir oyun deneyimi sunan oyun, metinlerinden seslendirmelerine kadar her ayrıntısıyla tamamen Türkçe dil desteğine sahip.

Sık sık güncellenen içeriği ve değerli ödüllerin dağıtıldığı turnuvalarıyla oyuncular ile sürekli etkileşimde olan League of Legends‘ın her yıl turnuvalar için ayırdığı ödül bütçesi yaklaşık olarak 1 milyon TL. Tecrübeli oyuncuların yanı sıra mobA’ya yeni başlayan oyuncuların da sıkılmadan uzun süre oynayabileceği bir oyun olan LoL‘ün ilk bakış videosunu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

League of Legends İlk Bakış Videosu

DotA-Allstars’ın ve AoS türünün temel özelliklerine sadık kalınarak tamamen farklı bir konseptte hazıranan oyunun arkasında Warcraft hayranlarının yakından tanıyacağı bir isim var; “Guinsoo”. Warcraft III için geliştirilmiş DotA-Allstars haritasının eski yapımcısı/düzenleyecisi olan Guinsoo, bu oyunu güncellemeyi bıraktıktan sonra kendi ekibiyle Riot Games’e geçmiş ve DotA’nın Starcraft üzerinden temel aldığı AoS (Aeon of Strife) konseptini temel alan bir oyun olan League of Legends‘i geliştirmeye başlamıştır.

Farklı hikaye, konsept ve yeteneklere sahip olan 100’ün üzerinde şampiyonun yer aldığı League of Legends‘da yapay zekaya karşı antrenman maçları yapabileceğiniz gibi farklı seviyelerdeki gerçek oyunculara karşı da aksiyon dolu takım savaşları yapabilirsiniz.

League of Legends Mobil Uygulaması

Riot Games’in League of Legends oyuncuları için geliştirdiği “LoL Arkadaşları” isimli mobil uygulaması ile Android işletim sistemine sahip cihazlarınızdan üye hesabınıza giriş yaparak oyuna girmek zorunda kalmadan arkadaşlarınız ile sohbet edebilir, taktik geliştirebilir ve maç randevuları ayarlayabilirsiniz. Uygulamayı Lol Arkadaşları sayfasından indirebilirsiniz.

League of Legends Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim sistemi: Windows XP / Vista
İşlemci: Pentium 4 2 GHz / AMD XP 2500+ ve dengi
RAM: 512 MB ve üzeri
HDD: 1 GB boş alan
Ekran kartı: DirectX 9.0 capable VGA kart
İşletim sistemi: Windows XP / Vista
İşlemci: Pentium 4 3 GHz
RAM: 1024 MB (1GB)
HDD: 1 GB boş alan
Ekran kartı: GeForge 8800 ve üzeri
League of Legends Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

280 yorum yapıldı
Yorum Yaz!