Light of Darkness | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Light of Darkness Poster
Light of Darkness Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 72

Önemli Uyarı
3Claws, Light of Darkness oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer 3Claws oyunları.

2014 yılında kurulan 3Claw şirketinin geliştirdiği ve yayımladığı ilk oyun olan Light of Darkness, tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur. Küçük client boyutuna rağmen kaliteli grafiklere ve oldukça zengin bir içeriğe sahip olan Light of Darkness‘ı sorunsuz şekilde oynayabilmek için küçük bir uygulama kurmanız gerekiyor. Uygulama üzerinden giriş yapabildiğiniz oyunda 3 farklı karakter sınıfı ve kadın/erkek karakter seçimi bulunmakta.

Mage, Assassin ve Berserker adındaki sınıfların her biri farklı alanda uzmanlaşmış durumda. Benzersiz eşya ve yeteneklere sahip bu sınıflardan herhangi bir tanesini seçerek oyuna başladığınızda, ilerleyen seviyelerde yeteneklerinizi özelleştirerek alt sınıf seçimleri de yapabiliyorsunuz. Binek ve pet sisteminin de yer aldığı Light of Darkness‘da, sınıfınıza bağlı olarak yanınızdan ayrılmayan ve savaşlarda size yardım eden bir pet ile, devasa haritalarda sizi istediğiniz yere hızlıca ulaştıran farklı özelliklerde bineklere sahip olmanız mümkün.

Yüksek tecrübe puanı oranları sayesinde hızlıca seviye atlayabildiğiniz oyunda, otomatik yönlendirme sistemi sayesinde NPC aramak zorunda kalmadan verilen görevleri kolaylıkla tamamlayabiliyorsunuz. Savaş sırasında otomatik saldırma ve iksir tazeleme seçenekleri de sunan Light of Darkness, bu sayede kalabalık savaşlarda hemen ölmenizi engellediği gibi, oyunu daha rahat oynayabilmenizi sağlıyor.

Zindanları, upgrade sistemi, PvP alanları ve zengin eşya (silah, zırh, takı vs) seçeneğiyle client tabanlı oyunları aratmayan Light of Darkness, düşük sistemli bilgisayarlarda bile keyifli bir RPG deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Oyunun Türkçe versiyonunu oynamak için Karanlık Işık bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Light of Darkness Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!