NosTaLe | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Gameforge tarafından yayımlanan MMORPG oyunu Nostale sizi büyük bir fantazi dünyasında heyecanlı bir yolculuğa çıkartıyor. Gelişmiş pet sisteminin yer aldığı oyunda çevrenizdeki mobları evcilleştirerek pet olarak kullanmanız mümkün. Acemi bir maceracı olarak başladığınız Nostale‘de 15. seviyeye ulaştıktan sonra kılıç ustası, okçu veya büyücü sınıflarından bir tanesini seçerek yolunuza devam ediyorsunuz.

Maceracı
Maceracı ilk bakışta genç ve tecrübesiz gibi gözükse de buna kanmamak lazımdır. NosVille’e gelen her yeni oyuncu tecrübesiz bir maceracı olarak başlar. Günün birinde bir kahraman olmak için de zorlu bir eğitimden geçmelidir. Bu maceracı, merak ve enerji dolu bir şekilde silahlarını kötülüğe karşı yapılan savaşda kullanır.

Kılıç savaşçısı
Bu cesur savaşçı öldürücü kılçlarla kuşanmış bir halde şeref ve hak için savaşmaktadır. Hem yakın hem de uzak dövüş için eğitilmiştir ve elementlerin gücünü kendi yararına kullanabilmektedir. Farklı ve birden fazla becerileri sayesinde aynı anda birden fazla rakiple karşılaşabilmektedir.

Okçular
Bu Okçu, tilki gibi kurnaz ve hızlı ve kartal gibi gözleriyle doğanın adına savaşır. Katı kalpli ve mesafeli gibi görünmesine karşın sahibi olduğu sınırsız bilgiyi kendi lehine kullanmasını bilir. Atalarından kalma bilgisi ile doğadaki zehirleri ve enerjiyi kullanmasını çok iyi bilir. Silahlarını öldürücü bir kesinlikle yakın ve uzak dövüşte kullanmasını bilir.

Büyücü
Büyücü, insan üstü bir görüş gücüne sahiptir ve diğer dünyaları ve boyutları bile görebilmektedir. Doğanın gücü hakkında çok bilgilidir. İyi kalpli ve yardımseverdir. Şaşırtıcı büyü saldırıları yapar ve mistik silahlarıyla dikkat çeker. Bu mistik silahlarla istediklerini iyileştirip istediklerini de lanetleyebilir.

NosTaLe Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7
İşlemci: Pentium 3 500 MHz
Bellek: 256 MB
Sabit Disk: 3 GB
Grafik Kartı: ATI Radeon 7000, NVidia RIVA TNT2
Ses Kartı: DirectX 9.0
İşletim Sistemi: Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7
İşlemci: Pentium 3 800 Mhz
Bellek: 512 MB
Sabit Disk: 4 GB
Grafik kartı: GeForce 2 MX
Ses kartı: DirectX 9.0
İlgili HaberlerYorumlar

13 yorum yapıldı
Yorum Yaz!