Battle of the Immortals’da Yeni Yıl Güncellemesi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
26.12.2013

Joygame’in sevilen MMORPG oyunu Battle of the Immortals yeni yıla bomba gibi giriyor. 26.12.2013’te yapılacak güncelleme ile Battle of the Immortals‘a muhteşem içerikler ekleniyor.

Sular altındaki Atlantis yeni güncellemede Noel Yumurtaları ile şenlenecek. Şansına güvenen Battle of the Immortals oyuncuları Noel Yumurtaları aracılığıyla bir şans oyunu oynayacak ve birbirinden farklı eşyalardan birini kazanacak. Noel Yumurtaları ile oyuna Zodyak Hizmetkarları da eklenmiş oldu. Yumurtalardan Oğlak burcunun hizmetkarını kazanmanız mümkün.

Yeni güncelleme ile eklenen diğer içerik ise OOK Sihirli Büyükelçi. Bu OOK, Sihirli Para karşılığında satın alabileceğiniz bir sürü eşya sunuyor. Renkli Geyik Bineği, Elit Binek Cevheri Paketleri, Yıldızdileği Muskası ve daha pek çok eşya bu OOK’da sizi bekliyor.

Güncellemenin sürprizleri bitmedi! Battle of the Immortals Ekibi güncellemeyi anlatmak ve oyuncuların sorularına cevap vermek için 26.12.2013 saat 19:00’da bir canlı yayın düzenliyor. Detayları öğrenmek isteyenler canlı yayını kaçırmamalı.

Battle of the Immortals ile ilgili gelişmeleri kaçırmamak için oyunun Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz:

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.598


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı