Bombom 2 Geliyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Bombom 2 Geliyor! Poster
Bombom 2 Geliyor! Poster

Elex-Tech'in sevilen tarayıcı oyunu Bombom çok yakında sürpriz yeniliklerle birlikte Bombom 2 (Bombom II) olarak geliyor. Bombom 2 ile birlikte gelecek olan yenilikleri yazımızda bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
13.03.2013

Elex-Tech’in sevilen tarayıcı oyunu Bombom çok yakında sürpriz yeniliklerle birlikte Bombom 2 (Bombom II) olarak geliyor. Bombom 2 ile birlikte gelecek olan yenilikleri aşağıdaki haber bülteninde bulabilirsiniz.

Yaşanmayan zafer ziyafetleri hep Bombom II‘de

Bombom 2.yıl dönümünde çeşitli aktiviteler ve eğlence sistemleri Bombom oyuncularına mutluluk getirecek, yeni bir çılgın mesaj geldi. Bombom II muhteşem yeniliklerle çevrimiçi olacak!

Bombom II çevrimiçi olmadan önce geniş çaplı test ile iyi bir derece aldı, bunun için Ar-Ge ekibi oyun deneyimi üzerinde büyük emek harcadı, detaylı sorunlar da ele alındı, zengin yeni içerik eklendi ve böylece Bombom II oyun içeriği daha yeni ve doyurucu oldu. Tamamen yeni evcil hayvan ve çiftlik sistemi oyunculara yeni bir dünya deneyimi yaşatacak, evcil hayvanlar hem sürekli şekil değiştirecekler hem de özellikleri sürekli yükselecektir. Çeşitli bitki ekerek evcil hayvan yemi elde edilir. Evcil hayvanın yetiştirilmesinde çok önemlidir. Muhteşem dünya boss’u ve yeni güncellenen vip sistemi şatafatlı bir şekilde ortaya çıkacak. Meydan okumanı bekliyor. Para sistemine bağlı kupon eklendi, 60.seviyeden sonra açılır. Güzel şeylerin hepsi BombomII’de, kaçırmayın! Bu seferki güncellemelerde birçok harcama noktası kaldırıldı. Normal oyuncular kendileri yetenekleri de iyice gösterebilirler. Bu merkez çıkartma ürün yapımı düşüncesi sayesinde oyuncular oyun yapanların yenilik yoluna devam etmesini ve oyunculara iyi hizmet etmesini hissedebilirler.

Herkesin dört gözle beklediği “Bombom II“, “Bombom” oyununun tamamen yenilenmiş yeni sürümüdür. Asya’da bir numaralı sosyal oyun şirketi olan ELEX tarafından piyasaya sürülmüştür.”Bombom” 337 Türkiye sürümü ile açılan hesap 30 milyonu geçmiştir. DAU beş yüz bini aşmıştır, şu anda gençler tarafından en aranan atletik türü web oyunudur.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 7.604


Yorumlar

2 yorum yapıldı