City of Steam’de Etkinlikler Hız Kesmiyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
City of Steam'de Etkinlikler Hız Kesmiyor! Poster
City of Steam'de Etkinlikler Hız Kesmiyor! Poster

DAO Games tarafından yayınlanan ve geçtiğimiz günlerde açık beta testine başlayan tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu City of Steam beta testlerine sürpriz etkinlikler devam ediyor. Siz de City of Steam'deki yerinizi alarak sürpriz hediyeler kazanma şansını yakalayabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
01.03.2013

1 Mart 2013 Cuma günü açık beta testlerine başlayan tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu City of Steam‘de etkinlikler tüm hızlyla devam ediyor.

City of Steam Heyecanı Devam Ediyor!

Türkiye’nin en genç MMORPG oyunu olan City of Steam, 1 Mart 2013 Cuma saat 16:00 itibariyle kapılarını Türkiye oyuncularına açmıştı. İlk haftasını dolduran Buhar Şehri’ne olan ilgi gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

Etkinlikler Hız Kesmiyor!

Olağandan farklı etkinliklerle oyuncularının karşısına çıkan City of Steam, sunucularının adına bile oyuncuların karar vermesini istiyor. Mevcut etkinliklere bir göz atalım:

1. “Evcil Hayvanınız Bizden!” Etkinliği

Açık Beta başlangıcından itibaren yani 1 Mart ile 15 Mart 2013 tarihleri arasında oyuna giriş yapıp 5. seviyeye erişen herkese, normal şartlar altında yalnızca Elektrum (City of Steam‘in premium para birimi) ile satın alınabilen Evcil Hayvanlar hediye! Özellikle oyuncuların “Evcil Hayvan” edinmeye olan ilgisini gören CoS Ekibi, tüm oyuncularına Açık Beta başlangıç sürecinde böyle bir etkinlikle “Hoş Geldiniz!” diyor.
Evcil Hayvan, oyunculara “Evcil Hayvan Hediye Paketi” halinde verilecek ve oyuncular 5. Seviyeye eriştiklerinde bu kutu açılabilecek. Kutunun içinden ise rastgele gizemli bir “Evcil Hayvan” çıkacak!

City of Steam Evcil Hayvan Etkinliği

2. “Adını Sen Koy!” Etkinliği

City of Steam Ekibi, “Sunucu Adını” bile oyuncuların belirlemesini istiyor. Bunu da bir etkinlik ile süslüyor!
Oyuncular “Sunucu Adı” için önerilerini 8 Mart 2013 Cuma günü saat 16:00’ya kadar Forum’daki ilgili etkinlik başlığına bildirebilirler.
8 Mart 2013 Cuma günü saat 18:00’da City of Steam Ekibi, daha önce oyuncular tarafından önerilen isimler arasından 5 adet seçerek Facebook üzerinden başlatılacak anket ile oylamaya sunacak!

Facebook üzerinden yapılacak anket sonucu 1. olan isim, City of Steam Türkiye Resmi sunucusunun ismi olacak ve bu önerinin sahibi “Pirodaktil” adlı JetPack kazanacak!

City of Steam'de Etkinlikler Hız Kesmiyor!

City of Steam Etkinlikleri ile ilgili tüm detaylar için buraya tıklayınız!

Arka Arkaya Oyuna Gir, Ödülleri Kazan!

City of Steam‘in Açık Beta ile oyuncularına olan süprizlerinden biri de “Günlük Katılım” Sistemi. Bu sistem ile oyuncular, oyuna arka arkaya girdikleri gün sayısına göre ödüller kazanıyor. Bu ödüller ise karakterlere kısa süreli “Deneyim Puanı” (EXP) artışı sağlayan “Kutsamalar”dan, silah ve zırh geliştirmek için gerekli olan Metal ve Alaşım’lara kadar çeşitlilik gösterebiliyor.

Metalin ve buharın hüküm sürdüğü bu mekanik evrene katılmak için buraya tıklayınız!

Nova Worlds

City of Steam‘in Dünya Lansmanı ile Türkiye’deki oyuncularla buluşan ve “Yeni Dünyalar” anlamına gelen Nova Worlds, Türkiye’deki en yeni oyun portalı olarak yüksek kalitede, %100 Türkçe hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş uluslar arası oyun platformudur. Novaworlds.com

DAO Games

Oyuncu ruhundan anlayan ve eski oyuncular tarafından kurulmuş olan, Dubai merkezli DAO Games, Nova Worlds oyun portalı aracılığı ile oyunculara yüksek kalitede, yenilikçi ve ücretsiz bir oyun hizmeti vermeyi hedefliyor. Daogames.me

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.949


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı