Metin2 The Dark Dragons Güncellemesi | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Metin2 The Dark Dragons Güncellemesi Poster
Metin2 The Dark Dragons Güncellemesi Poster

Gameforge'un sevilen MMORPG oyunu Metin2, The Dark Dragons eklenti paketiyle birçok yeni özelliğe kavuşuyor. Oyundaki ilk büyük güncelleme olan The Dark Dragons ile yeni bölge ve moblar oyuna dahil oluyor ve seviye sınırı 105'e çıkartılıyor.
Faaliyet Tarihi:
-

Türkiye’de çok büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan Metin2, The Dark Dragons isimli geniş çaplı bir güncellemeyle kendini yeniliyor. Gameforge tarafından yayınlanan Metin2’deki yenilikleri aşağıdaki basın bülteninden öğrenebilirsiniz.

Metin2 The Dark Dragons Basın Bülteni

Şimdiye kadar hiç görülmemiş büyüklükteki Metin2 güncellemesiyle ek bölgeler, yeni canavarlar, ejderha taşı simyası ekleniyor ve seviye sınırı 105’e çıkarılıyor.

2013 Karlsruhe – “The Dark Dragons” eklentisi sayesinde başarılı MMO oyunu Metin2‘nin oyuncuları esrarengiz bir adada yeni yaratık, görev ve ödüllerle tanışacak. Seviye sınırı 105’e çıkarılacak ve gizemli ejderha taşı simyasıyla Metin2 kahramanları güçlerine güç katacak.

Karanlık Ejderha Kayası

Seviye 90 üstü oyuncular, Ejderha Ateşi Burnu, Gautama Uçurumu, Yıldırım Dağları ve Nefrit Körfezi gibi yeni ve zorlu bölgeleri gönüllerinin alabildiği kadar araştırabilecek. Bu bölgeler Karanlık Ejderha Kayası isimli efsanevi adada bulunur. Orada yeni canavarlar, Triton ordusunun balık yaratıkları veya Mantikor ırkından olan kanatlı yaratıklar pusuda bekleyecek. Bu korkutucu yaratıkları ve devasa liderlerini alt etmek cesaret ve savaşçı ruhu ister.

Eklenen bölgelerde daha nice zorlu mücadele ve tehlikeler gizli. Adaya örneğin yeni, hattâ daha tehlikeli Metin Taşları yağacak. Kara etkilerinden Krallığı kurtarmak için onların hemen yok edilmesi gerekir. Yeni görevlerin üstesinden gelmeyi bilen cesur kahramanlar ödül olarak çok sayıda güçlü silah ve zırh kazanacak.

Ejderha Taşı Simyası ve Seviye Sınırı

Karanlık Ejderha Kayası yolculuğunun şıp diye bitmemesi için oyun karakterleri artık seviye 105’e kadar yükselebilecek. Oyuncular, gizemli ejderha taşı simyasıyla ele geçirdikleri ejderha taşı parçalarından güçlü ejderha taşları üretebilecek ve sayelerinde inanılmaz derecede güç kazanacak. Ejderha taşları bir zamanlar temel ejderhaların kalp ve ruhlarından oluşmuş. Bu taşları kullananlar örneğin isabet için bonus veya mana puanından faydalanabildiği gibi ateş, buz, toprak, rüzgar, yıldırım ve karanlık elementlerine karşı etkili dayanıklılık da kazanacak. Seviye 30 üstü karakterler bu büyülü değerli taşlardan iki çeşit set oluşturabilecek: gökyüzü ve dünya. Etkilerini daha da artırmak için ejderha taşları birçok aşamada arındırılabilecek.

Yeni Bir Dönem Başlıyor

The Dark Dragons” güncellemesi Metin2 dünyasında yaşanacak heyecanlı maceraların ön habercisidir. Düzenli aralıklarla ek içeriklerle donatılıp geliştirilecektir.

Metin2 Hakkında

6 milyondan fazla etkin oyuncu, Avrupa’nın en muhteşem MMO rol yapma oyunu Metin2‘de uzak doğu ortamında macera peşinde koşuyor. Ejderha Tanrısı’nın büyüleyici dünyası büyük bir tehlikeyle karşı karşıya. Maceralar sırasında oyuncuları tehlikeli yaratıklara ve efsanevi patronlara karşı heyecanlı mücadeleler bekliyor. Güçlü beceriler ve nesneler tüm savaşların kazanılmasını sağlıyor. Demirci, sanatıyla oyunculara destek oluyor değerli eşyalar üretiyor, bunlar mücadelede avantaj anlamına gelebiliyor. Ama savaşlar dışında krallık savaşları gibi çok sayıda etkinlik, oyuncuları hareket halinde tutuyor. Huzursa iki karakter arasındaki evlilikle bulunabiliyor.

Gameforge Hakkında

20’nin üzerinde oyun ve 380 milyondan fazla kayıtlı oyuncusuyla Gameforge Kitlesel Çok Oyunculu Çevrimiçi Oyunlar (MMOGs) alanında Batı’da lider konumdadır. Merkezi Karlsruhe’de bulunan uluslararası alanda faaliyet gösteren bu şirketler grubu çevrimiçi oyunlarını 50’nin üzerinde dilde sunar. Portfolyosunda AION, TERA, Avrupa’nın en başarılı MMOG’si Metin2, 4Story, Runes of Magic, Elsword, Wizard101 ve RaiderZ gibi istemci tabanlı oyunların yanı sıra tarayıcı tabanlı çevrimiçi oyunlar ve klasik haline gelen OGame, ödül almış Ikariam ve mobil oyunlar bulunur. Şirket Karlsruhe ve Berlin’de bünyesinde yaklaşık 600 çalışan barındırır.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 69.992


Yorumlar

60 yorum yapıldı